Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Świecące kierunkowskazy wraz z pozycyjnymi.


Gość Mateusz_P11_144
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mateusz_P11_144

Dzisiaj podczas powrotu z pracy,jak stanąłem na krzyżówce ujrzałem primerke p11.144 z świecącymi się stale kierunkami. Jak właczył zas kierunkowskaz lewy to zaczał on normalnie migać.

Tak jakby te kierunki służyły jako pozycyjne i kierunkowskazy w jednym-tzw wzór amerykański ;)

Wiem że u nas takich rzeczy nie można robic ale chciałbym zobaczyć jak by to wygladało u mnie ;)

Nie zdążyłem się napatrzeć na ta primke i raczej juz nie zoabcze bo była na Tarnogórskich blachach (STA) ;)

Z tego co sie znam ( jak sie myle to neich mnie ktos poprawi) jakby - (minus) z kierunkowskazu podpiąć pod + (plus) z pozycyjnej to powinno zagrać i świecic :)

Nie chce czegos spalić ale tak by wychodziło ;)

Co o tym sądzicie?A pytam bo bardzo fajny efekt to robi i auto wyróżnia się z tłumu ;)

A jeździ już jedno BMW e46 w mieście obok, oraz Nissan Skyline i u nich to zaje...cie wygląda :)

 

Mniej więcej takie coś jak w tej p12 w 5:45 min :)

http://www.youtube.com/watch?v=rtzlT26FZG0&feature=fvst

Edytowane przez Mateusz_P11_144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja w swoim starym LAmusie wkleiłem gniazda dwu - włóknowe ze szrotu w kierunki z przodu i w przeciw mgłowe z tyłu żarówki 5/21W i kulało przeglądy bez problemu.

Nie babrałem się w elektryce bo ona zawsze nawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

jwa ale ja to chce zrobic w mojej P11.144 ;d

I tylko z przodu żeby się kierunki świeciły,bo przerobiłem lampę i wygląda to co najmniej elegancko ;)

Wystarczyło podłączyć "+" tak jak pisałem wyżej i gra muzyka ;)

 

tylko właśnie za dużo jeżdżę po EU i boje się o dowód bo Czeska policja nie jest tak nieświadoma jak Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polscy Policjanci myślę, że są bardziej liberalni niż nieświadomi. Ja nie specjalnie lubię elektrykę i jak widzę więcej niż dwa kable to już jest spięcie i strzelają bezpieczniki ;)

Edytowane przez jwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

No mozliwe ale kumplowi w 350 Z za neony zmontowane pod samochodem i wlaczone tylko na postoju,na parkinku pod biedronka wlepili mandtat i kazali to zdjąć ;)

Róznie to jest,zalęzy na kogo się trafi ;)

ja tam lubie sie bawić w takie cos:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podczas powrotu z pracy,jak stanąłem na krzyżówce ujrzałem primerke p11.144 z świecącymi się stale kierunkami. Jak właczył zas kierunkowskaz lewy to zaczał on normalnie migać.

Tak jakby te kierunki służyły jako pozycyjne i kierunkowskazy w jednym-tzw wzór amerykański ;)

Wiem że u nas takich rzeczy nie można robic ale chciałbym zobaczyć jak by to wygladało u mnie ;)

Nie zdążyłem się napatrzeć na ta primke i raczej juz nie zoabcze bo była na Tarnogórskich blachach (STA) ;)

Z tego co sie znam ( jak sie myle to neich mnie ktos poprawi) jakby - (minus) z kierunkowskazu podpiąć pod + (plus) z pozycyjnej to powinno zagrać i świecic :)

Nie chce czegos spalić ale tak by wychodziło ;)

Co o tym sądzicie?A pytam bo bardzo fajny efekt to robi i auto wyróżnia się z tłumu ;)

A jeździ już jedno BMW e46 w mieście obok, oraz Nissan Skyline i u nich to zaje...cie wygląda :)

 

Mniej więcej takie coś jak w tej p12 w 5:45 min :)

http://www.youtube.com/watch?v=rtzlT26FZG0&feature=fvst

 

Ale przecież jemu świecą pozycyjne nie kierunkowskazy. kierunkowskazy są niżej. A pewnie zwykłą żarówkę zastąpił led albo smd o barwie pomarańczowej

 

No mozliwe ale kumplowi w 350 Z za neony zmontowane pod samochodem i wlaczone tylko na postoju,na parkinku pod biedronka wlepili mandtat i kazali to zdjąć ;)

Róznie to jest,zalęzy na kogo się trafi ;)

ja tam lubie sie bawić w takie cos:D

 

A parking biedronki to miejsce publiczne, żeby mandaty wlepiać ? oO nie wiedziałem nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ale przecież jemu świecą pozycyjne nie kierunkowskazy. kierunkowskazy są niżej. A pewnie zwykłą żarówkę zastąpił led albo smd o barwie pomarańczowej

Ale mi chodzi o konteks.

A parking biedronki to miejsce publiczne, żeby mandaty wlepiać ? oO nie wiedziałem nawet ;)

oczywiście że publiczne. panuja tam takie same zasady ruchu drogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wiedziałem o tym parkingu pod biedronką :D a co do kierunkowskazów to chcesz zrobić żęby kierunki się świeciły ? Czy żeby postojówki były pomarańczowe. Jeżeli chodzi o postojówki to bardzo szybko można za to stracić dowód. Chociaż np samochody ciagnięte z Ameryki najczęściej Hondy mają taki patent ale u nich są trochę inne przepisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Dokładnie to chodzi o to żeby kierunkowskazy (muszą być na 2-włóknowej żarówce) cały czas sie świeciły pełniąc jakoby rolę pozycyjnych a w momencie włączania kierunkowskazu aby normalnie migało. Zrobiłem to juz u siebie lecz na jednowłóknowej żarówce i efekt był nie taki jak zamierzałem. Co do dowodu to owszem-mam świadomość że można stracić ale skoro mam xenon bez sprysku to równie dobrze i za to mogę stracić. Po Polsce się nie boje ale głównie śmigam po Czechach a tam jest duuuuuzo gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm no trzeba by coś pomyśleć zagadam z kumplem co o tym sądzi on prędzej będzie w to poinformowany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednik zamontował u mnie w p11 takie coś użył jakiś dodatkowych obwodów

 

a montaż jest banalny zastosował 2 włuknowe żarówki pomalowane na zółto zrezygnowałem z używania tego na codzień bo jakoś do szczęscia mi to nie potrzebne a na policje sie trafia ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Same 2 włóknowe nie wystarcza bo musi byc "obwód' jak to napisałeś ;)

Ja tak "na chwile" pociągnąłem kabelek z "+" z pozycyjnego i dawało rade ;)

Musze coś pomysleć bo cholernie mi sie to podoba. A na takie fuszerce nie chce jeździć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...