Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Cieknace wspomaganie


Gość Jaco929

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu zauwazylem ze "chlodnica" oleju wspomagania zaczela zawodzic i posic sie przy laczeniu po prawej stronie - chodzi o ta rurke przy chlodnicy klimatyzacji.

 

Pojechalem do salonu do zielonej gory, pomijajac fakt ze obsluge maja poprostu tragiczna (szczerze mowiac najgorszy diler u jakiego w zyciu bylem, traktuja klienta jakby robili mu laske ze tam sa) i czekaniu pol godziny zanim auto wogole wjechalo na serwis (mimo iz bylem umowiony na godzine) i po odczekaniu kolejnych 40 minut, przyszedl do mnie pan ktory stwierdzil dokladnie to samo co mu powiedzialem na wejsciu, ze "rurka od wspomagania sie poci" i ze naprawa wyniesie "ok 1300zl" po czym skasowal mnie 85 zl. Moglbym jeszcze kilka slow napisac ale nie o tym mialo byc.

 

Wyczytalem na kilku forach ze wymiana albo raczej naprawa nie jest filozofia - odciecie skorodowanej/zniszczonej koncowki ktora cieknie i zastapienie jej wezem z opaskami metalowymi. Stad moje pytanie - probowal ktos tego? Jakies wskazowki? Mam zamiar wziasc sie za to na weekend ale zawsze dobrze posluchac kogos kto ma juz doswiadczenie w tej sprawie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem to kiedyś w jeepie montowałem większą chłodnicę skrzyni i wspomagania żaden problem zwłaszcza że to przewód niskiego ciśnienia powrotny 1300??????? Chyba ich poje....!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ok 1300zl jesli po drodze sie nie okaze ze jeszcze cos jest zepsute" ze zacytuje ;)

 

Tak myslalem, robie dzis ogledziny co dokladnie zniszczone i w tym tygodniu jak znajde chwile to sie za to biore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...