Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zmieniarka


Gość Slinker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze zmieniarka. Mam nissana Primere 2001r, posiadam ją od niedawna. dzisiaj pierwszy raz używałem zmieniarki na płyty. Podczas słuchania muzyka się zacina (płyta nie jest porysowana), a kiedy chciałem zmienić słuchaną płytę zmieniarka przestała odtwarzać muzykę (było słychać prace zmieniarki).

Mam też drugie pytanie. Czy jeśli podłącze inną zmieniarke w miejsce starej to czy radio mi się zakoduje? Jeśli tak jak ją odkodować? Przy kupnie nie dostałem kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slinker, jeśli chodzi o kod, to jak dobrze poszukasz na sieci to po numerze seryjnym radia da się go wygenerować, są specjalne kalkulatory. Ja sam korzystałem ale niestety nie mam strony zapisanej. Numer znajdziesz wycisnięty na boku obudowy radia, trzeba je wyjąć z deski.

Co do zakodowania, to niektórzy pisali, że tak się właśnie dzieje, ale tego na 100% nie potwierdzę.

Jesli chodzi o zmieniarkę, to możesz wyjąć kasetę i zobaczyć, czy te białe tacki trzymajace płyty chodzą swobodnie, ew wyczyscić, może przesmarować. Ja się bawiłem tym pare razy ale efektu nie było, jakiś czas działało lepiej po czym znowu się zaczynało zacinać.

Ze swojej strony polecam dorobienie wejścia AUX do radia, jakość muzyki świetna, rozwiązanie tanie i wygodne, szczególnie jak sie korzysta z pojemnego odtwarzacza mp3 -> http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/84535-p11144-wejscie-aux-blaupunkt-werke-bp9345/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...