Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z geometrią


gawra44

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,pojawił się problem Juke 1.6 117 Acenta ze wszystkimi dodatkami ,mianowicie dwukrotnie w serwisie musiałem płacić za ustawienie geometrii tylnych kół tak mi powiedziano ,chociaż do końca nie jestem pewien czy to zostało zrobione kasa i tak poszła,obawiam się że jednak nie to jest powodem, zauważyłem mianowicie,że samochód nadal sciąga w prawo przy kierownicy ustawionej na wprost (czyli wtedy gdy ramiona kierownicy są idealnie pośrodku) po lekkim ruchu kierownicy w prawo auto odzyskuje prawidłowy kierunek jazdy ot zagwozdka , nie wiem jak walczyć z serwisem oni tweirdzą że geometria ja że nie i zaczyna się walka,następna sprawa to odpryski lakieru na drzwiach , na wysokości górnej krawedzi drzwi na samym rancie wygląda to tak jakby oderwać łepek zapałki, serwis twierdzi że to zwiny mojej gdzieś obiłem ale próbowałem w kazdy sposób to zrobić i ni jak mi się nie udawało tzn obić otwierając drzwi poprostu w tym miejscu się nie uda,jeszcze jedna rzecz która mi się przytrafiła w moim Żuku wypieły się wtyczki w drzwiach przednich poprostu nie zamykał się samochód alarm głupiał dziwne nieprawdaż pozdrawiam i czekam na komentarze wkurzony użytkownik Juka z mazur :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,pojawił się problem Juke 1.6 117 Acenta ze wszystkimi dodatkami ,mianowicie dwukrotnie w serwisie musiałem płacić za ustawienie geometrii tylnych kół tak mi powiedziano ,chociaż do końca nie jestem pewien czy to zostało zrobione kasa i tak poszła,obawiam się że jednak nie to jest powodem, zauważyłem mianowicie,że samochód nadal sciąga w prawo przy kierownicy ustawionej na wprost (czyli wtedy gdy ramiona kierownicy są idealnie pośrodku) po lekkim ruchu kierownicy w prawo auto odzyskuje prawidłowy kierunek jazdy ot zagwozdka , nie wiem jak walczyć z serwisem oni tweirdzą że geometria ja że nie i zaczyna się walka,następna sprawa to odpryski lakieru na drzwiach , na wysokości górnej krawedzi drzwi na samym rancie wygląda to tak jakby oderwać łepek zapałki, serwis twierdzi że to zwiny mojej gdzieś obiłem ale próbowałem w kazdy sposób to zrobić i ni jak mi się nie udawało tzn obić otwierając drzwi poprostu w tym miejscu się nie uda,jeszcze jedna rzecz która mi się przytrafiła w moim Żuku wypieły się wtyczki w drzwiach przednich poprostu nie zamykał się samochód alarm głupiał dziwne nieprawdaż pozdrawiam i czekam na komentarze wkurzony użytkownik Juka z mazur :dribble:

 

 

co moge ci podpowiedzieć, jak masz takie probelmy to myslę że najłatiwej jest zmienić serwis i podjechać z tymi ustrekami gdzie indziej, samochód masz jeszcze na gwaracji jak sądzę,

sprawdź sobie na forum opinie o innych serwisach w polsce i przedstaw im sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy płaci się za usterki w aucie na gwarancji?? mysle ze jakis słaby ten serwis.

 

Proszę zrób zdjęcie tych odprysków oraz zaznacz miejsce byśmy mogli sobie sprawdzić.

 

Pytałeś w innym serwisie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ustawienie zbierzności zawsze się płaci... niestety ceny z ASO zabijają.

Podjedz do jakiegoś dobrego nie autoryzowanego zakładu i poproś o zweryfikowanie zbierzności, zapłacisz dużo mniej i będzie wiadomo czy dobrze zrobione.

 

Jak masz cierpliwość i chce Ci się to walcz o ten odprysk laieru wielkości łebka od szpilki. Kibicuję Ci ale to bez sensu bo i tak nie udowodnisz, że to samo odpadło.

Lepiej zainwestuj w lakier zaparawkowy w kolorze nadwozia myślę, że jak zamalujesz będzie nie do odróżnienia od fabrycznego lakieru no i trochę zostanie na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...