Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zatrzask/zamek od schowka/podłokietnik


ax99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam do kolegow pytanie....czy u Was również na nierównościach slychac brzeczący zamek/zatrzask od podłokietnika?? U mnie po otwarciu jest jakby troszke luzny i skrzypi/lata na nierównosciach. Nie wiem jak jest w innych QQ bo moze to normalka...gdybym wpuscił troche super glue i go unieruchomił moze by cos pomogło....albo serwis bo mam kilka trzeszczacych rzeczy które sa do zrobienia.

Prosze sprawdzcie jak u was wyglada ten trzpien od zamka podłokietnika....czy jest tez taki luzny???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie także zamek jest luźny, ale nie on mnie wk...a, tylko sam podłokietnik, który po maksymalnym wysunięciu do przodu ma bardzo duży luz w osi pionowej, wtedy stuka, puka, trzeszczy....Najlepiej gdybym się o niego nie opierał, wtedy jest w miarę ok. Będę go reklamować przy drugim przeglądzie :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam do kolegow pytanie....czy u Was również na nierównościach slychac brzeczący zamek/zatrzask od podłokietnika?? U mnie po otwarciu jest jakby troszke luzny i skrzypi/lata na nierównosciach. Nie wiem jak jest w innych QQ bo moze to normalka...gdybym wpuscił troche super glue i go unieruchomił moze by cos pomogło....albo serwis bo mam kilka trzeszczacych rzeczy które sa do zrobienia.

Prosze sprawdzcie jak u was wyglada ten trzpien od zamka podłokietnika....czy jest tez taki luzny???

Pozdrawiam

 

Z tego, co kojarzę to ten trzpień jest elementem wymienialnym i zamontowany jest jak spinka do tapicerki, na wcisk. Jeśli się rusza to znaczy ze się wyrobił. Jeśli autko jest na gwarancji to ASO, jeśli nie to pozostają domowe sposoby. Chyba raczej silikon a nie klej. Ja na początek wypełniłbym ten luz jakąś cienka gumowa podkładką albo zwykła nitką. Kilka, lub kilkanaście obwinięć wokół trzpienia od spodu. Mona tam sie dostać zdejmując obudowe tunelu - ta część na kubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...