Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozstaw karoserii sunny n14 5 hatchback


kazimierzm

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio wziąłem sie za remont blacharki w mojej nysie a dokladnie tylne kielichy, nadkola itp z racji że prawy kielich jest dosyć mocno powykrzywiany potrzebował bym org wymiarów/rozstawów karoserii tego samochodu żeby dobrze to zrobić np odległość między jednym a drugim kielichem, wysokość od podłogi itp. Czy spotkał się ktoś z takimi rzeczami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

z tego co kojarze to w Manualu nie ma takich wymiarów typowo blacharskich.

dlatego masz dwie opcje. podjechać do jakiegoś starego blacharza i popytać ... kiedyś były takie ksiażki typu autodata z wymiarami.

 

albo inna opcja jesli przynajmniej jedna strona jest w miarę ok samemu powyznaczaś sobie przekątne. wymiary i tak nie zgadzają się co do milimetra. najważniejsza jest płyta podłogowa, miejsca mocowania wahaczy.

 

płyta podłogowa w wersji 3d i 5d jest taka sama. tego jestem pewny bo do mojego wsadziłem progi z 4/5d i pasujasuper.

 

wiec jeśli chcesz to mam budę idealną niezgnitą i nie bitą w mojej wyścigówce do tego jest cała obspawana więc gwarantuję prawidłowe wymiary.

mogę Ci przemierzyć moja budę.

pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...