Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Osłona pod schowkiem na rękawiczki w desce


Karas007

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do właścicieli QQ z automatyczną klimatyzacją (na pewno wersja I-Way i Tekna nie wiem jak inne), czy mógł by mi ktoś sprawdzić czy pod schowkiem macie osłonę z takiej "gumomaty" która zakrywa nawiewy na nogi(w załączeniu zdjęcie) Taką matę znalazłem w wersji z klimą manualną i silnikiem diesla , u mnie takiej nie ma. Serwis powiedział ,że w tej wersji nie ma tej maty. Chce się upewnić czy Panowie którzy zakładali alarm nie założyli jej czy faktycznie ona nie występuje w tej konfiguracji.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Karas

post-55458-0-39715400-1355482124_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do właścicieli QQ z automatyczną klimatyzacją (na pewno wersja I-Way i Tekna nie wiem jak inne), czy mógł by mi ktoś sprawdzić czy pod schowkiem macie osłonę z takiej "gumomaty" która zakrywa nawiewy na nogi(w załączeniu zdjęcie) Taką matę znalazłem w wersji z klimą manualną i silnikiem diesla , u mnie takiej nie ma. Serwis powiedział ,że w tej wersji nie ma tej maty. Chce się upewnić czy Panowie którzy zakładali alarm nie założyli jej czy faktycznie ona nie występuje w tej konfiguracji.

Dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Karas

Ja na przeglądzie po 2 latach w serwisie poruszyłem ten problem.Sprawdzali specyfikacje mojego samochodu 1,5 dci I-Way i BRAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 dci 07 tekna mata jest, widziałem, że po liftingu coraz rzadziej ja montowali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie dla diesli jest ,a benzyn nie. Serwisant sprawdził po vini-e i niby u mnie nie powinno być ale wole się upewnić co i jak. Dzięki za info. Jak ktoś ma Tekne z 2.0 benzyną(najlepiej jeszcze automat) i może potwierdzić brak maty będę zobowiązany.

Pozdrawiam

Karas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...