Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

T30 Brak mocy i obroty max 2500?


Michał X-trail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dzisiaj wracając do domu po przejechaniu ok 5km na liczniku nastukało 159000 przebiegu i niewiem czy to zbieg okoliczności czy auto jakoś weszło w tryb serwisowy bo silnik stracił moc a obroty silnika max 2500.Po zatrzymaniu auta pod domem i ponownym odpaleniu,silnik wkręcał się na obroty i dla upewnienia przejechałem się kawałek,wszystko było ok.W moim BMW 7 jak komputer woła o inspekcję a się to nie zresetuje to komputer silnika przechodzi w tryb serwisowy i też obroty max to 2500 czy Nissan ma coś takiego czy jest jakaś inna przyczyna takiego objawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość opacinski

Zupełnie podobne objawy miałem w moim nissanie / przy wyższej prędkości obrotowej brak mocy i świecenie kontrolki / i diagności sprawdzili, że sonda do wymiany. Oczywiście zasugerowali , że najlepiej to wymienić wszystkie / jest 4 szt / co rozumiem jako propozycję opitolenia klienta z kasy.

Więc na razie wymieniam sam po jednej i sprawdzam czy objawy ustąpiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj wracając do domu po przejechaniu ok 5km na liczniku nastukało 159000 przebiegu i niewiem czy to zbieg okoliczności czy auto jakoś weszło w tryb serwisowy bo silnik stracił moc a obroty silnika max 2500.Po zatrzymaniu auta pod domem i ponownym odpaleniu,silnik wkręcał się na obroty i dla upewnienia przejechałem się kawałek,wszystko było ok.W moim BMW 7 jak komputer woła o inspekcję a się to nie zresetuje to komputer silnika przechodzi w tryb serwisowy i też obroty max to 2500 czy Nissan ma coś takiego czy jest jakaś inna przyczyna takiego objawu?

 

Podepnij kolego pod komputer

 

U mnie przechodził w stan awaryjny, jak miałem problemy z zaworem SCV i wywalało błąd P0089, ale kontrolka silnika nie świeciła się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...