Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

czyżby przeciek....? help!!


zbyszekN15

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia jestem chyba szczęśliwym (?) posiadaczem N15 1,4 1995. Jeden z przewodów wysokiego napięcia był lekko uszkodzony więc kupiłem nowy komplet. Podczas wymiany zauważyłem, że w trzecim i czwartym gnieździe na świece (stojąc przodem do silnika od strony aparatu zapłonowego) znajdują się niewielkie ilości jakiegoś płynu (chyba chłodzącego sądząc po zapachu), a "fajki" starych przewodów tych dwóch świec pokryte są na końcówkach jasnobrązowym nalotem. Czy ktoś miał podobny przypadek. Co robić. PROSZĘ O POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Trochę to nie związane z odpowiedzią na Twoje pytanie ale powiedz jakiej firmy, jakie oznaczenie i w jakiej cenie kupiłeś te przewody.

Pozdraiwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff! Co za ulga. Z tym płynem w komorach na świece chyba się wyjaśniło. Dzisiaj porządnie to osuszyłem, przejechałem się kilkanaście kilometrów i wszystko jest dalej suche. Może poprzedniemu właścicielowi coś się niechcący wlało, a ponieważ te komory są od góry szczelnie zamknięte tytmi kapturkami od przewodów WS, to nie mogło samo wyschnąć. Ale miałem niezły stres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...