Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

czyżby przeciek....? help!!


zbyszekN15

Recommended Posts

Od tygodnia jestem chyba szczęśliwym (?) posiadaczem N15 1,4 1995. Jeden z przewodów wysokiego napięcia był lekko uszkodzony więc kupiłem nowy komplet. Podczas wymiany zauważyłem, że w trzecim i czwartym gnieździe na świece (stojąc przodem do silnika od strony aparatu zapłonowego) znajdują się niewielkie ilości jakiegoś płynu (chyba chłodzącego sądząc po zapachu), a "fajki" starych przewodów tych dwóch świec pokryte są na końcówkach jasnobrązowym nalotem. Czy ktoś miał podobny przypadek. Co robić. PROSZĘ O POMOC.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Trochę to nie związane z odpowiedzią na Twoje pytanie ale powiedz jakiej firmy, jakie oznaczenie i w jakiej cenie kupiłeś te przewody.

Pozdraiwam.

Link to comment
Share on other sites

Uff! Co za ulga. Z tym płynem w komorach na świece chyba się wyjaśniło. Dzisiaj porządnie to osuszyłem, przejechałem się kilkanaście kilometrów i wszystko jest dalej suche. Może poprzedniemu właścicielowi coś się niechcący wlało, a ponieważ te komory są od góry szczelnie zamknięte tytmi kapturkami od przewodów WS, to nie mogło samo wyschnąć. Ale miałem niezły stres.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...