Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SR16VE


Gość Pablo's
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ma ktoś może jakieś opisy lub materiały "mile widziane po polsku"

na temat tego silnika SR16VE czy montując go w 100 NX możemy zostawić skrzynie starą od 1.6 czy są jakieś inne mocowania jej

 

piszczie wszystko co wiecie na temat tego modelu silniczka

 

a może wie ktoś gdzie taki jest na sprzedaż :?:

 

za wszystkie odpowiedzi wielkie dięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są firmy które zajmująsię ściąganiem aut z japoni.

Wraz z silnikiem musiż, mieć do neigo wiżake, ECU, przeplywke.

 

Twoja skrzynia powinna pasować.

 

DOdam od Siebei żę silnik bardoz ciekawy, myślę żę za 5-6 tyś złmoża już znaleść takowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SR16VE jest praktycznie nieosiągalny jako sam silnik zdarzają sie połówki aut na eay.com ale BARDZO BARDZO żadko większośc z nich to wersje ok174 KM jest wersja 194 KM z almery VZR ale o tej to juz można marzyć bo jest unikatowym

 

 

co do szukania to lepiej poszukaj SR20VE mają ok 190 KM i występowały w primerze są do dostania za oceanem - radze sprowadzić połówkę auta bo nikt w Polsce Ci tego nie podłączy na syryjnych kablach choc w internecie jest duzo informacji o tych silnikach łacznie z rozpisaniem ECU - silnik CI wejdzie napewno do 100XN bo jak sie mieści SR20DE to ten większy nie jest

 

5-6 tyś jest raczej cudem niż możliwością- silnik ze skrzynią to srednio 1500 dolców plus przesyłka cło podatek - itp itd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanika Pojazdowa

Krakow 31-752

ul.Łowińskiego 7

Faxtel; 12425 84 93

tel. kom. 0 502 088 947 techniczny

tel. kom. 0 602 71 72 24 marketing

Info - English, German

mobile phone 0048 502 50 55 63

 

Prosze bardzo, cena 5-6 tys zł jest jak najbardziej realna.

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
a no i może coś się z tego się wyklaruje :lol: a wtedy NEO VVl SR16VE lub NEO VVl SR16VE N1 no i wtedy jakieś wyścigi możemy majstrować 8)
a oplaca Ci sie do NXa to montowac? Bo zeby nie bylo jak z NXem Xantosa...wladowal 20 000zl a potem chce go sprzedac za 15 000zl :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i może coś się z tego się wyklaruje :lol: a wtedy NEO VVl SR16VE lub NEO VVl SR16VE N1 no i wtedy jakieś wyścigi możemy majstrować 8)
a oplaca Ci sie do NXa to montowac? Bo zeby nie bylo jak z NXem Xantosa...wladowal 20 000zl a potem chce go sprzedac za 15 000zl :roll:

w przeciwieństwie do niego nie robie żadnych przeróbek z karoserią to sporo ciągnie szmalu a nasze 100 i tak ładnie się prezentują a zamierzam sie nim troszkę pokulać no i wiem co mam blachy ser 8)

 

a jak widzę kolesia co się wozi bmw i co to nie on to krew mnie zalewa a lubię szybką jazdę a poza tym jak ktoś ma pierdolca na punkcie tuningu to nie mam mocnych na to :twisted:

 

w moje byłe autko też sporo wsadziłem ale było warto kolesie z lepszych aut robili wielkie gały jak maluszek ich wyprzedzał he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
a no i może coś się z tego się wyklaruje :lol: a wtedy NEO VVl SR16VE lub NEO VVl SR16VE N1 no i wtedy jakieś wyścigi możemy majstrować 8)
a oplaca Ci sie do NXa to montowac? Bo zeby nie bylo jak z NXem Xantosa...wladowal 20 000zl a potem chce go sprzedac za 15 000zl :roll:

w przeciwieństwie do niego nie robie żadnych przeróbek z karoserią to sporo ciągnie szmalu a nasze 100 i tak ładnie się prezentują a zamierzam sie nim troszkę pokulać no i wiem co mam blachy ser 8)

 

a jak widzę kolesia co się wozi bmw i co to nie on to krew mnie zalewa a lubię szybką jazdę a poza tym jak ktoś ma pierdolca na punkcie tuningu to nie mam mocnych na to :twisted:

 

w moje byłe autko też sporo wsadziłem ale było warto kolesie z lepszych aut robili wielkie gały jak maluszek ich wyprzedzał he he

no tak, ale sprzedajac Nyse+ to co mialbys w nia wlozyc to jzu bys kupil cos szybkiego, nie mowiac o tym, ze jednak nie wiadomo czy wszystko by poszlo bezbolesnie. Sluchaj a nie lepiej Ci kupic silnik 2.0 i zrobic jak Coobcio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.6 z silnikiem 174KM lub jak się uda N1 200KM inne autka mają małe problemy

 

+ parę innych przeróbek i robi się niezłe wyniki

 

zawsze mozna wsadziś SR20VE jakieś 240KM 8)

wszystko się jeszcze koaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
w 1.6 z silnikiem 174KM lub jak się uda N1 200KM inne autka mają małe problemy

 

+ parę innych przeróbek i robi się niezłe wyniki

 

zawsze mozna wsadziś SR20VE jakieś 240KM 8)

wszystko się jeszcze koaże

 

chłopaki opanujcie sie:) i przylećcie spowrotem na planete ziemia tu polska - paliwowe realia jak i stan naszych dróg :) pozdro dla najlepszego forum i ludzi majacych NX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 1.6 z silnikiem 174KM lub jak się uda N1 200KM inne autka mają małe problemy

 

+ parę innych przeróbek i robi się niezłe wyniki

 

zawsze mozna wsadziś SR20VE jakieś 240KM 8)

wszystko się jeszcze koaże

 

chłopaki opanujcie sie:) i przylećcie spowrotem na planete ziemia tu polska - paliwowe realia jak i stan naszych dróg :) pozdro dla najlepszego forum i ludzi majacych NX

ale nic nie zastąpi zastrzyku adrenaliny to jak z narkotykami jak zasmakujesz to wpadłeś po uszy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...