Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zaślepki relingu dachowego pathfindera - pilnie poszukuje


Gość Lygi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu nie mogę pisać w dziale kupie sprzedam zatem pisze tutaj.

 

Skradziono mi zaślepkę mocowania relingu dachowego w pathfinderze. Może ktoś wie gdzie kupić takową? Od kierowcy przednią lub cały komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Szukaj na Allegro lub w ASO ale tam cena kosmos jak dobrze pamiętam 250zł/szt ,ja dla siebie zakupiłem w sklepie w USA cena 60-70zł jedyny problem że nie wysyłają poza Stany ale przywiozła mi mama kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siemka. Kupiłem tego Nissana Pathfindera bez plastikowej zaślepki... Auto CUDO!!! Ale zaślepkę muszę kupić :( Wiem że jest problem z dostaniem tego elementu, ASO?- hmm ostateczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy niedaleko mojego miejsca zamieszkania gość jakiś czas temu sprowadzał z francji na części 7 sztuk patchów NÓWEK testowych z fabryki, z tego co sie orientowałem to z silnikowych części i skrzyń biegów już nie ma ale o takie duperele może by było warto spytać... powiedzcie o co konkretnie chodzi z tą zaślepką bo nie czaję a ja postaram się jeszcze w tym tygodniu do niego podskoczyć.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super!! Jest to zaslepka przednia relingu lewego. Taki jakby trojkatny plastik z wycieciem w srodku ( kolor czarny). Załatw ten plastik w normalnej cenie a odpale Ci działkę. 783-771-047 Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem wczoraj na imprezie z synem tego gościa co sprowadza nissany na części, powiedział mi tyle że Ukraina chłonie wszystko co się pojawi, poza tym nie rozdrabniają się na takie plastyczki tylko jak już to albo tną dach na tak zwaną część blacharską bez rozbierania (wiadomo ściągają tylko te części co były by przecięte) 2 sprawa jest taka że trudniej jest im cokolwiek kupić we Francji ponieważ Rosjanie kupują te auta i rejestrują u siebie, po prostu nie potrzebne im są żadne papiery francuskie aby zarejestrować auto u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kolego, wysłałem maila z zapytaniem do tej firmy. Zobaczymy co odpiszą.

 

Hyh. Koszt takiego plastiku w USA to 21$ +przesylka. I wychodzi 91.15$ -czyli zaden interes. W ASO 250zl a ze stanow 290zl (okolo) i jeszcze czekaj az Ci to przysla. Takze Stany odpadaja. Ale dzieki kolego Budmiller za okazanie checi pomocy. Trzeba bedzie polowac na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Troche zaszaleli z ceną wysyłki,to z Chin z ebaya taniej liczą w granicach 10$ Może zgadajcie się w kilku co potrzebują zaślepki i koszty wyjdą taniej do podziału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nadal szukasz kolego tej zaślepki to mogę ci ściągnąć z USA , cena 105zł nowa oryginalna , jeśli potrzebujesz na wczoraj to dodatkowo 33zł, chyba ze się nie spieszy to przypłynęło by za 5 tygodni namiary na mnie 600-22-42-49

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki serdeczne kolego DAROUSA1 za pomoc. Zaślepkę będę miał za parę dni. Polecam pana DaroUsa1, ściąga oryginały ze stanów do naszych Nissanów. Naprawdę wporzo gość.   :punk:



PO TEMACIE. Zaślepkę załatwił mi jeden z użytkowników naszego forum. Cena 150zł. Sprowadzona ze Stanów pocztą lotniczą, zaślepka nowa i co ważniejsze ORYGINAŁ!!! Także dziękuję Ci serdecznie kolego DAROUSA1 i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne kolego DAROUSA1 za pomoc. Zaślepkę będę miał za parę dni. Polecam pana DaroUsa1, ściąga oryginały ze stanów do naszych Nissanów. Naprawdę wporzo gość.   :punk:

 

PO TEMACIE. Zaślepkę załatwił mi jeden z użytkowników naszego forum. Cena 150zł. Sprowadzona ze Stanów pocztą lotniczą, zaślepka nowa i co ważniejsze ORYGINAŁ!!! Także dziękuję Ci serdecznie kolego DAROUSA1 i pozdrawiam.

Witam,cieszę się też że jesteś kolego zadowolony i mogłem Ci pomóc.pozdrawiam Darek ,zostawię tu namiary możne komuś się przydam 600-22-42-49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie też zgubiłem taką zaślepkę. Trudno trafić gdzieś na szrocie takie auto. Moze te stany dalej aktualne?  

car_photo_207410.jpg?itok=96LcV6BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema zapytaj TUTAJ (możesz sie powołać na Maćka z Radłowa co brał skrzynię. Do gościa trzeba dzwonić kilka razy bo zakręcony jak chiński termos)  i TUTAj (tu się nie powołuj bo miałem u nich odebrać kangura ale narazie nie mam kasy i chyba chłopaki złe =D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...