Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Polecicie mechanika do Murano ? :)


hors

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

To moj pierwszy post na tym formum. Ale chyba bede od teraz stalym bywalcem, chociaz mam nadzieje ze nie koniecznie w takich sprawach jak dzisiaj bede sie wypowiadal :)

 

Kupilem Murano 2006 EU z Włoch. Czysto teoretycznie 122 tys przebiegu - sprawdzic tego nie potrafie. LPG zalozony od nowosci we wloszech Landi Renzo z reduktorem IG1, tyle wiem bo w papierach jest napisane. Wymienilem plyny,oleje i filtry - został mi jeszcze olej w CVT.

 

Zauwazylem ze ma bolaczke w postaci nierownej pracy silnika na wolnych obrotach. Nie wazne czy benzyna czy gaz - wrecz bym sie sklanial do obserwacji ze na benzynie bardziej faluje. Pojawil sie MIL z kodem 0300. Wiec wymienilem świece. Byly juz faktycznie w oplakanym stanie. Cisnienie sprawdzane i podobno we wszystkich cylindrach rowne. Ale problem nie ustapil. Po 500 km zaswiecila sie ponownie MIL tym razem dwa bledy 0300 oraz 0420. Skasowalem, pojezdzilem jakies 500km i wyskoczyl 0303 oraz 0420.

 

Sam sobie chyba nie dam rady, polecicie mi jakiegos mechanika na Slasku ?

Moze ktos mi poleci jakiegos speca od LPG LandiRenzo ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,podaje ci numer do mnie zadzwon ,bo osobiscie mam murano i mamy serwis autoryzowany landi renzo.lokalizacja Olkusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie w tym dziale takie tematy się załatwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...