Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

pompka spryskiwaczy ksenonow - wyciek


waldi1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Po zalaniu do pelna zbiornika spryskiwaczy pompa spryskiwaczy ksenonow nie cieknie jednakze po pierwszym uzyciu jakby zasysala plyn i caly wycieka mi przez spryskiwacze lamp. Czy ta pompka jest naprawialna? Jak sie do niej dobrac? Czy trzeba sciagac nadkole ? Prosze o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość budmiller

Miałem podobnie nie wiem czym to było spowodowane ale zrobiłem prosty patent na wężyku od sprysku który mi ciekł założyłem zaworek zwrotny do spryskiwaczy taki za 5zł i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie pod zderzakiem jest zawor/zaworki ktore puszczaja plyn tylko kiedy pojawi sie tam odpowiednie cisnienie zastosowane wlasnie po to zeby grawitacyjnie plyn nie uciekal tak jak u Ciebie ;) Wymien ten zaworek/zaworki lub jak kolega wyzej pisze zaloz dodatkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ok. dziekuje tak zrobie. 5 zl to nie 100 zl za pompke :dribble: juz myslalem wczesniej o tym zaworku zwrotnym tylko z tego co mi wiadomo montuje sie go powyzej zbiornika aby plyn sie nie cofal a w tym wypadku bedzie zamontowany ponizej zbiornika. No chyba ze reaguje na cisnienie.

 

zaworek zwrotny zalatwil sprawe :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...