Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schemat instalacji anteny


Michalmiko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Prawie od razu po zakupie QQ zamontowałem kamerkę samochodową, a właściwie znajomy co montował alarm. Kabel poprowadził kawałek podsufitką, a później prawym słupkiem w okolice schowka pasażera gdzie zamontował gniazdko 12v. Ostatnio podczas sprzątania samochodu odłączyłem kabelek od kamerki i co mnie zaskoczyło - radio przestało trzeszczeć (auto było w garażu), co mnie bardzo irytowało, gdy wyjechałem niedaleko poza miasto. Czy ktoś ma jakiś schemat gdzie dokładnie idzie przewód od anteny radiowej? Będę musiał przeprowadzić kabel od kamerki w innym miejscu, albo zmienię na ekranowany, może pomoże? Na razie mam podłączone do fabrycznego gniazdka kablem od nawigacji i radio działa super (kiedyś już myślałem, że ten typ tak ma, albo że kabel przy radiu się odpiął, i rozebrałem schowek, żeby dostać się na tyły radia, ale tam wszystko jest ok).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość nowacek007

Kabel antenowy począwszy od radia idzie po belce metalowej pod deską do prawego słupka. Zdejmując prawy słupek przy przedniej szybie, na dole przy desce zobaczysz kostkę. Dalej przewód antenowy idzie na prawym słupku do dachu...i teraz tak zależne czy masz solar dach czy zwykły. Jeżeli zwykły to idzie prawą stroną dachu do tyłu, aż do anteny i tam jest kolejna kostka i antena. Jeżeli solar dach kabel antenowy przyklejony jest z prawej strony do podsufitki aż do tyłu.

Jak by coś było nie jasne to pisz...postaram się pomóc ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...