Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z układem kierowniczym


Gość Black and White

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Black and White

Witam,

10 dni temu w warsztacie wymienili mi uszkodzony przewód gumowy od wspomagania w Murano i zalali go nowym płynem. Od kilku dni mam taki objaw:

Po odpaleniu silnika, przy powolnym kręceniu keiorownicą wszystko jest OK, ale przy szybszym kręceniu oraz przy parkowaniu samochodu słychać takie TRZESZCZENIE. Czuję wtedy, że odgłos ma bezpośredni związek z kołem kierownicy, gdyż czuję lekkie drgania na niej.

 

Płyn OK, dolałem do maksymalnego poziomu jaki powinien być (na zimnym do COLD MAX).

 

Wcześniej, kiedy to miałem uszkodzony przewód a płyn uciekał, jednak pilnowałem poziomu dolewając co jakiś czas - a wtedy z kierownicą i wspomaganiem było wszystko OK.

 

Proszę o porady co to może być?!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.przewod zalozyles oryginalny czy zakuwales u kogos kto robi weze cisnieniowe np. do koparek?przerabialem temat w swoim dlugo trwalo dopoki doszedlem co jest nie tak .podaje tel 604-518-886

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAK miałes dziurawy przewód to mogłeś uszkodzić pąpe wspomagania mimo iz dolewałeś płynu tzn dokładnie taki zawór który jest przy papie generalnie temat już przerabiałem finalnie wymieniałem przewód, regeneracja przekładni, zawór w pąpie w serwisie to szkoda gadać znalazłem częsci na allegro i niedrogo wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...