Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potencjometr gazu - pedału przyspieszenia D22 z 2002


Gość lusacwww

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

To mój pierwszy post tutaj więc jeśli poruszony przezemnie problem jest juz gdzieś na forum opisany to sory - i prosze o link.

 

Mam problem z potencjometrem gazu a przynajmniej tak pokazuje komputerek. Wyglada to tak że po uruchomnieni samochodu wszystko jest ok i da sie jeździć ale po naciśnieciu gazu zaczyna migać chek i niby wszystko jest ok ale w trakcje jazdy pedał niezawsze reaguje. Np jadąc 80km/h ok 2tyś obrotów po zdjęciu nogi z gazu i ponownym wciśnięciu gazu samochód nie reaguje dopiero po kolejnym odpuszczeniu gazu i wciśnięciu samochód przyspiesza.

Ogólnie da sie z tym żyć ale jest to troche upierdliwe a z koleji nowy potencjometr lub rezystor jak kto woli w serwisie kosztyje uwaga 1940zł!!!! więc staram sie cos wykombinować. Jeden używany juz kupiłem i mam wrażenie że jest jeszcze gorszy od mojego - moze jest to wynik nie dokońca takich samych numerków na obudowie . Z góry deziekuje za jakieś fachowe porady .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...