Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Vanette]Uszczelka pod głowica


Gość rafalek11111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rafalek11111

witam kolegów,

mam kawe z mlekiem w chłodnicy i płyn jest bardzo tłusty czyli już wiem że padła mi uszczelka pod głowicą bo i moc spadła i silnik bardzo nie równo pracuje ale czy przez to wiatraki mają prawo się nie włączyć? po prostu dolatuje mi do czerwonej kreski, gdzieś wyczytałem na innych forach że jak najbardziej mają prawo się nie włanczać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli temperaturka rośnie powyżej odpowiedniego poziomu, to wiatraki powinny się włączyć (tak myślę). Podejrzewałbym raczej, że przez to, że się nie włączają uszczelkę mogło upalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta kawa z mlekiem jest z bąbelkami, to by mówiło, że tak - po "zajrzeniu." do zbiornika płyny powinny być bąbelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalek11111

widzisz markoni jak wlewam do zbiorniczka płyn (woda) to mam dużą plamę jest jakiś węzyk od spodu zbiorniczka i w zbiorniczku nie mam wody tylko w chłodnicy pod sam korek ale bąbelków nie sprawdzałem tylko zauważyłem w chłodnicy kawe z mlekiem i cholernie tłusty płyn może go wymienić i zobaczyć czy sie zrobi kawa z mlekiem bo może kiedyś walneła uszczelka ale tak czy o wak by musiał zalać nowym płynem,kurde szukam ratunku że może nie wydmuchało mi uszczelki :(

 

napiszcie mi ile powiniem wziąć mechanik za wymianę uszczelki,mi krzyknął 800 - 1000 zł oczywiście ze wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele bym sobie nie obiecywał, biorąc pod uwagę to:

(...) bo i moc spadła i silnik bardzo nie równo pracuje

choć to oczywiście nie przesądza sprawy.

 

Spytaj również 3 inych mechaników - to już blisko zakupu używanego silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie próyby działań pośrednich będą zwiększac tylko twoje koszty. Uszczelkę trzeba wymienić. Jeśli mechanik podał koszty do 1000 zł i zrobi to zgodnie ze sztuką to jest to niska kwota. Przy zdejmowaniu głowicy należy się również liczyć z innymi kosztami niespodziewanymi. Np. planowanie głowicy, wymiana lub docieranie zaworów, regulacja luzów (w zależności od silnika) itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...