Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka zewnętrzne


luzak70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy - właśnie jakieś s......ny ukradły mi oba lusterka zewnętrzne (mój Nissan to 1.6 Visia z 2010 po FL). Urąbali na chama.

Chciałbym kupić zamienniki (są na Allegro) - tylko nie wiem czy:

1. Złącze ma być pięcio- czy siedmio- pinowe

2. Czy dam radę wymienić je sam (jak ktoś już to robił to bardzo proszę o wskazówki)

3. Do tej pory miałem zwykłe lusterka - czy można wsadzić to tej wersji auta lusterka samoskładające się ??

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak zaradzić skrzypiącym lusterkom przy rozkładaniu i składaniu? U wszystkich takie dźwięki skrzypiące są ??? WD40 zaradzi czy jeszcze bardziej się okleji syfem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jeszcze nic nie skrzypi. Podejrzewam że podczątkowo WD coś pomoże ale później nałapie się do tego tylko syf. Chyba że zrobisz to delikatnie tzn. z umiarem, a później wszystko wyczyścisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie gdzie jest element do składania, ale może spróbuj wymyć je z brudu, który może być w mechanizmie myjką ciśnieniową (podczas mycia auta dokładniej umyj lusterka)? Może się wypłuka brud odpowiedzialny za skrzypienie? U mnie tylko robią bzzzzzz (silniczek) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Zastanawia mnie jak ma się sprawa zamykania lusterek podczas zimy, nie wyobrazam sobie zamykania/otwierania elektrycznie lusterek, czy jest mozliwosc manualna zamykania lusterek??

Chyba przewidzieli zamykanie manualne, niestety nie wjade do garazu na otwrtych lustrach:(

 

Pozdrawiam

FAN_JAPAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sobie nie wyobrażasz zimą elektrycznego sterowania lusterkami? :) Przecież wiele samochodów (w tym mój QQ) ma moduł samoczynnego składania lusterek po wyłączeniu / zamknięciu pojazdu. U mnie działa to już jakieś pół roku i jak na razie bezawaryjnie. Można składać też manualnie lusterka (przynajmniej ja tak kiedyś zrobiłem i nic się nie stało), pytanie tylko jaki w tym sens... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Zastanawia mnie jak ma się sprawa zamykania lusterek podczas zimy, nie wyobrazam sobie zamykania/otwierania elektrycznie lusterek, czy jest mozliwosc manualna zamykania lusterek??

Chyba przewidzieli zamykanie manualne, niestety nie wjade do garazu na otwrtych lustrach:(

 

Pozdrawiam

FAN_JAPAN

Nie "trenowałem" ręcznego zamykania ale parę razy na parkingach prostowałem lusterka kiedy jakiś niechlujny parkujący mi je 'złamał" :devil: !!!

Więc jeśli ręce Ci nie zamarzną to poradzisz sobie .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kaśkaj nie miał fabrycznie składanych lusterek, ale już ma :-)

Całą zimę wszystko pięknie pracowało. ...nawet do głowy mi nie przyszło, że może być z tym jakiś problem

A może to zasługa naszego mirazu ;-)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój kaśkaj nie miał fabrycznie składanych lusterek, ale już ma :-)

Całą zimę wszystko pięknie pracowało. ...nawet do głowy mi nie przyszło, że może być z tym jakiś problem

A może to zasługa naszego mirazu ;-)?

...napwno to zasługa Waszego mariażu ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...