Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik od temperatury szaleje


Gość max233

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie szaleje mi czujnik temperatury skacze od mniej wiecej 50stopni do 90 tak w duł i góre ale nie przekracza 90 stopni , mysle ze albo czujnik temperatury sie popsuł szłyszałem tez ze mozliwe jest ze sie zapowietrzył gdzies ale to chyba mało mozliwe co myslicie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może uszczelka pod głowicą ?? płyn w normie czy dolewasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w normie , to nie zadna dalsza awaria , odpaliłem zrobiłem z 10 km zaczoł szalec puzniej pojezdziłem zrobilem jeszcze z 30 km dalej szalał otrzorzyłem maske posprawdzałem wszystko i jest ok odreciłem krek od płynu jest dobrze znam sie troszke na tym i bym poznał jak by to było cos z głowica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witaj,

 

temepratura silnika nie skacze gwaltownie w górę i w dół, (ew. tylko rośnie w górę) bo prawa fizyki na to nie pozwalają , więc jak czujnik "szaleje" to jest walnięty

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zgadzam się z przedmówcą .. dziś zadziała a jutro da ci popalić i głowica w pi... jak już będziesz go wymieniał to polecam odkamienienie jej i dobrze przepłukanie. (preparaty ogólno dostępne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...