Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Zmiana biegów w trybie AUTO


Michał X-trail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przy zmianie biegów w trybie 2WD,biegi wchodzą gładko bez żadnego szarpania a w trybie AUTO czuć delikatny opór i szarpnięcie.Taka przypadłość jest tylko do 3 biegu ,4,5,6 wchodzą płynnie.To szarpnięcie widać nawet na lewarku od biegów.Nie wiem czy te skrzynie są takie wolne czy ja za szybko przerzucam biegi,czy może jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy nie masz wyrobionych gum na tylnym wozku w trybie auto naped jest rowniez na tyl i jesli gumy sa wyrobione moze szarpnac w trybie 2wd tego nie wyczujesz ja zalozylem pouliretanowe czy jakos tak ponoc wytrzymuja 5 razy dluzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To są te 4 tuleje na tym rys pod nr4 http://nissan4u.com/parts/x_trail/el_t30/2004_10/type_22/axle_suspension_and_steering/rear_axle_and_rear_suspension/illustration_2/ a czy pamiętasz jaki był koszt tych z poliuretanu i jak jest z wymianą tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście różnicę po wymianie? Chodzi mi czy nie przenosi się więcej wibracji na budę po zmianie na twardsze gumy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...