Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 - lampa


Gość dzkzsl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bbborsuk mam nadzieję że o prócz relacji, zdradzisz gdzie i za ile kupiłeś ringi- najlepiej SMD. To upiększymy nasze Prymcie. Chodź złośliwi twierdzą że to robienie z Nismo -Bmw. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się osobiście podobają ringi w primce ;)... najpierw muszę kupić lewą lampę do siebie... bo nieuczciwy sprzedawca przysłał mi z anglika ... nie chce jej przerabiać bo szkoda w nią pakować $$$ relacja oczywiście będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz od angola i swoją starą lampę do tego mody. Wiec jaki problem z przekładką? Na eu. To prosta sprawa. Praktycznie przekładania się tylko blaszkę odcięcia światła! Reszta p&p.

P.s. Jak się kupuje za 100/150 to tak jest eu trzeba dać co najmniej 250. A ja za tą kwotę to wole regenerować(200). Bo stara, to stara lampa i świecić bedzie tak samo lub w nie długim czasie.

Edytowane przez NEO NFS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Dokładnie borsuk. Przerób swoja bo tam masz taki kawalek blaszki to ogarnięcia jedynie no i dobra baza do próby ( nie szkoda jak sie coś zje..e)

 

Ogarniaj temat z ringiem i dawaj na forum bo cholernie mnie ciekawi wygląd tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam jestem nowy na forum i chciałem się przyłączyć do tematu. Ostatnio zrobiłem własnoręcznie do mojej primery ringi i chciałbym się pochwalić moją pracą :)

post-53797-0-54717100-1365345567_thumb.jpg

Edytowane przez dwojcik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, a podobno do P11.144 się nie da :-) ale czy dobrze widzę - świeci jednocześnie ring i oryginalna postojówka? czemu nie wyłączyłeś oryginalnej? trochę się kłócą kolory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wyjąć żarówkę :-) w każdym razie wygląda super. Sam rozklejałeś lampę? Jak Ci poszło? niedawno robiłem to u siebie i ciekawy jestem innych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam rozklejałem i były spore problemy z tym klejem co trzyma klosz ale się udało :) cała ta operacja mnie wyniosła jakieś 5-10 euro i kilka godzinek pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dwojcik67 efekt świetny- tylko ta postojówka do wywalenia! Masz tą przewage że w irlandii/angli/usa można bez problemu dobrać ring 60mm. W pl nie ma, można ściągnąć ale hurt i wychodzi drogo+przesyłka. Najmniejsze dostępne od vw5gen. 72mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego NEO NFS Ringi nie były dobierane tylko własnoręcznie robione prze ze mnie z takiego giętkiego tworzywa który mi został z popsutych neonów od komputera i jedynie za co zapłaciłem to za 4 białe diody :)

Edytowane przez dwojcik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje pomysłowości! :). Ja myslalem o zastopowaniu świtłowodu bocznego, ale też nie jest tani i łatwo dostępny w tak małych odcinkach. Neon od kompa- dobre! Może mi się trafi?.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w lampach przed liftem da to jakiś efekt żeby tak na czarno maznąć wkłady ;> ;p ??

Edytowane przez PrimerkaTD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedliftowej nie bardzo jest jak bo tam odbłyśnik zajmuje praktycznie całe wnętrze lampy. Niby można, ale może to być mało widoczne, bo to co da się zamalować zajmuje bardzo niewielką część lampy. W poliftowych jest inaczej, bo tam jest soczewka i można zamalować tak naprawdę wszystko oprócz odbłyśnika drogowych.

Edytowane przez nrb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Wczoraj z braku ciekawszego zajęcia postanowiłem rozkleić swoje lampy od P11.144. Duzo strachu tutaj zostało wprowadzone zupełnie niepotrzebnie... Lampy od anglika nie są potrzebne ;) Piekarnik opalarka i 4 ręce do pracy ;)

Jak wygląda lampka od p11.144 każdy wie więc zdjęcie jest zbędne ;p

Tak wygląda lampa w piekarniku :
CAM00275.jpg

Po ok 20 min zaczałem rozklejać lampę wkładając śrubokręt pomiędzy klosz a lampę. Początek trudny ale pozniej już idzie fajnie ;) dobrze jak jest ktoś do pomocy :)
CAM00276.jpg
CAM00277.jpg

i powoli wspólnymi siłami odczepiamy klosz ;)

CAM00279.jpgCAM00280.jpg

następnie zdejmujemy "rzęskę" jest jak dobrze pamiętam na 3 zatrzaskach
CAM00281.jpg

Kolejnym krokiem jest wypełnienie lampy te które docelowo ma być malowane
CAM00282.jpgCAM00280.jpg

Ja postanowiłem usunąć również pomarańczowy odblask
CAM00278.jpg

i tak wygląda rozklejona rozłożona lampa :
CAM00283.jpgCAM00286.jpg


Malujemy wkład i składamy lampę w odwrotnej kolejności ;)

Pozdrawiam i życzę owocnych modów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

Mam problem i nie bardzo wiem gdzie to napisać, nie chcę zakładać nowego tematu bo może był a nie znalazłem :) 
w lewej lampie cały czas reguluje mi się żarnik :) ustawi się na chwilę i znowu góra duł :) czy to wina czujników samopoziomowania? gdzie szukać problemu :) 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Z powodu iż jedna lampa nadaje sie do regeneracji zakupiłem depo, a starą lampe będe starał sie przerobić. Co myślicie o przyciemnieniu i o ringu nad odbłyśnikiem długich a nie nad soczewką ?  Czy stary odbłyśnik za soczewką regenerować czy kupić inny jesli tak to z jakiego auta pasuje ?

 

Jak przyciemnić kierunkowskaz zeby to pasowało do reszty, obklejacie go ciemną folią ?

 

p1000377im0.jpg

 

p9230012ef3.jpg

Edytowane przez Toshiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara lampa posłuzy do modzenia. Tło pójdzie na czarny mat zostają tylko odbłyśniki i soczewka. Może dojdzie ring, sie zobaczy. Co ciekawe, lampa którą rozebrałem Valeo Nissan ma regulacje ruch prawo lub lewostronny (Depo też ma) więc nie wiem dlaczego na allegro jest duzo lamp z anglików sporo tańszych.

140*C w piekarniku ok.10 min

wg30.jpg
xyht.jpg
2cd3.jpg
47sa.jpg
02tc.jpg
yy1u.jpg

musze dać odbłyśnik do odnowienia ile to moze kosztować ?

Edytowane przez Toshiba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...