Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bixenony


Gość Jaco929

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiem ze byl kiedys taki temat ale zaden z linkow nie byl aktywny wiec zakladam nowy. Ktory zestaw lepszy:

 

http://allegro.pl/cyfrowy-zestaw-bixenon-biksenon-hid-h4-hb5-h13-i2918674696.html

 

http://allegro.pl/zestaw-hid-h4-bixenon-cyfrowy-super-slim-fv-gw12-i2952919844.html

 

szczerze mowiac chce kupic ten tanszy bo z tego co wiem auto nie wywala zadnych bledow zarowek.

 

Dodatkowo - czy po wlaczeniu na dlugie, krotkie rowniez sie swieca? Slyszalem ze w niektorych zestawach po wlaczeniu swiatel mijania, swiatla drogowe gasna, a tego chcialbym uniknac.

 

I tak, wiem, zabiora mi dowod itd :)

 

Za wszelka w miare szybka pomoc bylbym mega wdzieczny bo wlasnie skonczyly mi jedna z zarowek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, wiem, zabiora mi dowod itd :)

większość ma gdzieś Twój DR ważne dla nich jest dlaczego będziesz ich oślepiał

 

wybierz którykolwiek w końcu to tylko WT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zainwestu w soczewki i będziesz zadowolony, a tak to niestety ale nie ustawisz aby nie oślepiać, miałem podobny problem, ale u mnie akurat amerykaniec, zamontowałem właśnie teraz soczewki i wreszcie coś widzę :D no ale koszt wyższy niż to co masz w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenony.pl robiłem u niego, zawiozłem same lampy, gość ma pojęcie i dobre ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, jutro zadzwonie!! :)

 

Ok wiec po dokladniejszym rozpoznaniu tematu stwierdzam ze nie ma sensu zakladac xenonow, zeby to mialo rece i nogi trzeba wymienic klosze a i tak nie bedzie to swiecic tak jak powinno bo Navarka nie ma samopoziomowania wiec i tak i tak okazjonalnie bedziemy oslepiac innych. Malo rzeczy na drodze denerwuje bardziej niz oslepiajace auta z naprzeciwka z wiesniacko zamontowanymi xenonami albo 100w zarowkami wiec odpuszczam temat i zamawiam normalne zarowki. Temat do zamkniecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...