Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

No i padł...


Gość Borgan

Rekomendowane odpowiedzi

No i padła mi bateryjka... Pytanie teraz jaką nabyć...??? Wiem że wiele osób kupuje akumulatory o strasznej pojemności... tylko po co... Ale konkrety:

1.4 LX '91r, ; benzyna na gaźniku. Czy według was koledzy 50AH wystarczy czy większy cze też 45 by wystarczała. Z góry zapewniam że ładowanie mam-sprawdzałem... I druga kwestia-firma kosztować sie na Boscha czy np. Centra jest w miarę dobrą firmą i co powiecie o akumulatorach typu WOLF albo NORD STAR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy 45 , ja mam Centra Futura 3r i jestem zadowolony albo Karger też jest ok. Z resztą każdy ma swoje zdanie, upodobanie, do marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Nie rozumiem za bardzo sensu kupowania większego Aku. Wiecznie jest niedoładowany bo alternator nie da rady doładowywać,straty prądu bez sensowne i koszt zakupu.

Ojciec w Lagunie 1.6 ma 45 AH i to jak najbardziej wystarcza. Do Twojego także taka 40-45 by wystarczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 na wtrysku mam 65Ah i jest git, przy -20 stopniach pali na dotyk kręcąc jak głupi. Zasadniczo akumulatory mają związek między wymiarami a pojemnością, więc jak wejdzie coś więcej niż 45 to może warto dopłacić trochę. Co do marki to mam centrę i nie narzekam (odpukać ;] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...