Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

odświeżenie wyglądu X-traila


Alv.

Rekomendowane odpowiedzi

Taki lanos, hunday, to tak jak z Apple, skończyli robić profesjonalny sprzęt i bawią się w gadgety, to oczywiście przynosi większe dochody szczególnie jak się szybko zużywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyłem wygląda jak outlander , dziwny jak dla mnie, Powinien być jednak bardziej kanciasty , ta maska opadająca w dół jak z kompakta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie obiecne ksztalty X Triala, podobnie jak podoba mi sie Mercedes G.

 

Myślę podobnie. A M...G to mój ideał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, ale nie jest źle.

Trochę dysproporcja pomiędzy masywnym tyłem wyglądającym jak z outlandera a przodem faktycznie jak od kompakta. Może być lipa z widocznością do tyłu. Sądząc po wielkości maski to za głęboko nie pobrodzi i pewnie trafi jakieś ekologiczne 1,6 z piętnastoma turbinami i wtryskami do wymiany jeszcze w okresie gwarancji- jednak za pieniądze właściciela, bo z winy złej jakości paliwa!

A ja chcę patrola Y60, tudzież Pajero II, Jeepa Cherokee:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do potaplania się w błocie rubicon też się nada ;)

według mnie toto coś bardziej pasuje do quasqaja, Xa tak jak do tej pory powinni narysować przy linijce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydal, za bardzo go zmiękczyli. Dla mnie pierwsza generacja ma najlepsze proporcje a na większych oponkach to już wygląda rasowo. Jakaś teraz głupa tendencja do robienia aut unisex.

Moim zdaniem to zła droga, wystarczy popatrzeć na RAV4 - począwszy od trzeciej generacji , toyota nadaje mu coraz ostrzejszą linię i auto zaczyna wyglądać. Poprzednie wersje to porażka, zresztą krąży dowcip że jak jedzie facet RAV4 to na pewno pożyczył od żony... :)

 

a pomysleć że tak miał wyglądać pierwszy X-Trail (fota z 2008 roku):

post-53985-0-92700600-1359710334_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...