Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 Zmieniarka i radio - demontaż i "error CD"


Gość bartek9108

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartek9108

Witam! Panowie nie wiem czy jest taki temat (jeśli tak to przepraszam ale net nie pozwala mi przeszukać forum ;/)...

 

Mam pytanie dotyczace zmieniarki do N16, 6cd montowanej pod radiem. Czy można ją zdemontować? Nie wywali żadnego kodu czy coś takiego?

Zmieniarka strasznie długo mieliła płyty ale działała... Od tygodnia wywala "Error CD", nie ważne czy płyta oryginał czy nie. Miał ktoś taki problem? Opłaca się w ogóle nosić to do naprawy? Wrzucałem te płytki na czyszczenie lasera i też nic...

 

Drugi problem dotyczy radia... Ma czasami jakieś wachania i nie chce grać na żadnej kasecie. Czasami gra słabo. Wiem że po demontażu będzie trzeba wprowadzić kod (NATS). Jak go znaleźć? I jak go się wprowadza (w suzuki miałem cuda z wpisywaniem więc tutaj pytam z góry)? Może jakieś poradniki?

 

Proszę o pomoc i z góry Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Bez zmieniarki powinno normalnie grać tak samo jak z nią. A to że nie chce grać to już sam efekt radia. Mam tak w N15 ta sama płyta i nie czyta mi od 1 ścieżki muszę ją ruszać ze 4 a wtedy już przeczyta resztę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kod masz w książce od auta, jeśli go nie ma to lepiej nic nie rób. Kod wpisujesz przyciskiem 1 , 2 ,3 ,4 po prostu dusisz tyle ile musi być np 9.... ( dusisz 9 razy 1 itd) tam Ci się wyświeltą te liczby a zatwierdzasz tymi przyciskami obok do szukania stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...