Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

3 rząd siedzeń


Gość krogulec123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krogulec123

WITAJCIE

OBECNIE POSIADAM NAVARĘ ALE KOŃCZY MI SIĘ LEASING I CHCIAŁBYM PRZESIĄŚĆ SIĘ W PATHFINDERA 4.0 L WERSJA 7 MIEJSCOWA POWIEDZCIE MI JAK I CZY TE FOTELE SĄ WYGODNE CZY JEST WYSTARCZAJĄCO MIEJSCA NA NOGI I JAK Z WSIADANIEM DO TYŁU?

JEŚLI KTOŚ MA TAKIEGO NISSANA MOŻE MACIE DOJŚCIE DO OSIĄGÓW

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci rząd w Pacie to raczej fotele dla dzieci do 160cm to tak według mnie choć ja tam się zmieściłem 178cm/95kg :) ale jechać na morze tam bym nie chciał,wsiadanie też nie jest przewidziane dla dorosłych wsiada się poprzez złozenie/uchylenie fotela(i) z drugiego rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam 186 i 110 kg i też się "jakoś" wbiłem na 3 rząd ale fakt że ciasno było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

To prawda jest mało miejsca , ale na awaryjne wypady w 7 -miu , przy niewielkim dystansie można jakoś wytrzymać . Na pewno lepiej się jedzie siedząc z tyłu w Pacie jak w Navi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siema. Ja mam takiego patha, mam 191cm wzrostu tylko wieszak jestem ( chudy) wleść wlazłem ale nie chciał bym jechać trasy z tyłu. Dla drobnej osoby lub dla dzieci polecam!!! Siedzi się ciekawie, po bokach masz jakieś półki czy miejsca na kubki i głośniki. Siedzenia składa się i rozkłada bardzo szybko i łatwo. Ogólnie polecam 3 rząd siedzeń. Zawsze się przyda. A jak nie to składasz i masz idealnie równą płaszczyznę podłogi bagażnika. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...