Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ma ktos tutaj Maximy???


Gość Butryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.....dzisiaj znalazlem ta stronke.....ciekawy jestem czy sa jakies Maximy........

Wiem o nich bardzo duzo i moge duzo pomoc.....resetowaniu kodow silnika, poduszek, i te sprawy.........

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam sie ze bedziesz musial uzbroic sie w cierpliwosc, poniewaz tej stronki jeszcze nie odwiedzają tlumy... :wink:

ale mimo wszystko zachęcam bys zaglądal na nissanklub.pl od czasu do czasu...

zawsze mozesz napisac swoje wlasne spostrzezenia na temat Maximy, pewnie znajdzie sie jakis posiadacz tego modelu ktory chetnie skonfrontuje wlasne doswiadczenia z twoimi... :D

:idea: cierpliwosc poplaca :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super...napewno sie rozkreci...naleze takze do forum na www.maxima.org nie jest polskie forum ale jest nas polakow dosydz duzo i zesmy uprosili sie o wlasne sub forum....tymczasowo serwer siadl ale podam link to zobaczycie mniej wiecej co sie dzieje....no i kazdy z nas ma nissana to napewno ich zachece zeby tutaj wpadli zobaczyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super...napewno sie rozkreci...naleze takze do forum na www.maxima.org nie jest polskie forum ale jest nas polakow dosydz duzo i zesmy uprosili sie o wlasne sub forum....tymczasowo serwer siadl ale podam link to zobaczycie mniej wiecej co sie dzieje....no i kazdy z nas ma nissana to napewno ich zachece zeby tutaj wpadli zobaczyc....

 

Witam,

Jestem gotów założyć Wam podobne subforum tutaj. Będziecie tutaj bardzo mile widziani! Widzę, że część chłopaków mieszka w US, więc moglibyśmy poprowadzić ciekawe dyskusje i wymienić się informacjami z różnych rynków ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sub forum bylo by super.........w sumie to wszyscy jestesmy z US.....

nie zwracajcie za bardzo uwagi na nasze bledy ortograficzne ale nie ktorzy z nas sa po za polska juz grubo ponad 10 lat i wyksztalcenie w polskich szkolach mamy slabe........3, 4 klasa podstawowa :)

ale sub forum maximka bylo by super.......

 

zapraszamy zobaczyc nasze forum........

u gory jest tak zwany "sticky" ....."for all the polish guys on the .org" - - - to byl nasz pierwszy temat....tam zesmy sie poznali :)

 

http://forums.maxima.org/forumdisplay.php?f=73

 

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki....a my sie postaramy w tym pomoc zeby bylo atrakcyjne......

pytanko.....czy w "czat ogolny" mozna stukac o wszytkim??? nie tylko o samochodach??? mozna zaczac kilka fajnych tematow no i zobaczyc jak sie rozkreci.....

nastepnie, jestem w stanie wam pomoc finansowo (nie duzo ale zawsze cos) nie wiem czy oglaszacie gdzies sie o forum czy jak....ale co jakis czas jestem w stanie przeslac $20-$30 na rozkrecenie :)

podaj mi info gdzie moge przeslac pare groszy na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subforum już jest - Maxima!

A na ogólnym można stukać o wszystkim! Bez ograniczeń.

Co do wsparcia finansowego, to na razie sobie radzimy - na razie nie było dużych kosztów, ale serwis się będzie rozkręcać - również dzięki Wam! - i jeśli będzie taka potrzeba to w przyszłości wrócimy do tematu.

Jeśli macie jakieś pomysły lub czegoś Wam brakuje to dawajcie znać (np. na forum "Uwagi i propozycje").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 lat później...
Gość Arczan8426

Wiatm.... potrzebuje sie dowiedziec jak zdemontowac przedni i tylny zderzak w maxime j30...

nie działa mi tempomat,sterowanie ogrzewaniem(kierunki nadmuchu), sterowanie i podgrzewanie lusterek.

jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze.... za wskazówki wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Patrol 260

Wiatm.... potrzebuje sie dowiedziec jak zdemontowac przedni i tylny zderzak w maxime j30...

nie działa mi tempomat,sterowanie ogrzewaniem(kierunki nadmuchu), sterowanie i podgrzewanie lusterek.

jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze.... za wskazówki wielkie dzieki.

 

Musisz wyjąć zaślepki (postojówki) tam zderzak jest przykręcony do błotnika trzema nakrętkami, wyjmij kratkę masz kilka śrub z na klucz 10 z góry i kilka z dołu, odkręć i wysuniesz samo poszycie, tył natomiast wykręć belka , w bagażniku na podłodze będziesz miał zaślepki a pod nimi śruby na klucz 12, odepnij wygłuszenia i znajdziesz nakrętki które przytwierdzają zderzak do błotnika, co do tempomatu jeżeli masz sprawny licznik , to sprawdź stycznik pod pedałem hamulca i sprzęgła, lusterka to sprawdź miernikiem czy dochodzi prąd do mat , mogą być zwyczajnie przepalone maty pod szkłami.A co do panelu to nie powiem ale na używce nie powinien kosztować więcej niż 50 pln, jak masz klimę to mogę dać ci namiar do kumpla co będzie miał ta część na zbyciu.

 

P.S Nie wiem czemu zadałeś to pytanie w tym temacie zaraz Cię opier... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...