Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kilka pytań od nowego MAXImaniaka


Gość maxia33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

od czerwca 2012 jestem szczęśliwym posiadaczem MAXIMY QX A33 z 2000 r. Zaraz po zakupie zainwestowałem trochę w nowy nabytek konserwując go, wymieniając wszystkie filtry paski i płyny oraz wszystkie tarcze i klocki. Przy tej okazji chciałem też wymienić osłony tylnych tarcz hamulcowych (skorodowane) ale okazało się, że są praktycznie nie do dostania w jakimkolwiek zamienniku czy używce a nowe w ASO kosztują 500zł za sztukę :)) Czytałem gdzieś na zagranicznych stronach Maxi, że można spróbować założyć osłony od innego auta o tej samej średnicy i podobnym rozstawie śrub. Możę któś z was przerabiał ten problem i może mi pomóc?

 

Druga kwestia nurtuje (jak zdążyłem wyczuć) wielu użytkowników A33. Chodzi o seryjną NAVI. Czy ktoś ma jakiś dobry pomysł jak zagospodarować urządzenie i wyświetlacz. Czy da się np wykorzystać je żeby podpiąć jakiegoś zewnętrznego GPSa? Może jest już jakiś "magik", który potrafi wczytać normalne mapy do seryjnej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...