Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kasowanie inspekcji serwisowej


bawarka1

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , nie mogłem znależć nigdzie na naszym forum jak samemu wykasować serwis w pathfinderze , ale po co inernet i tak może się komuś przydać .włączamy zapłon zaczyna nam mrugać klucz z informacją o naszym przebiegu do inspekcji , przekręcamy w prawo lub w lewo w zależności od nas jaki chcemy mieć przebieg kilometrów do następnej inspekcji tym małym bolczykiem wystającym z tablicy zegarów czekamy z 5 sekund wyłaczmy zapłon i gotowe . u mnie działa , myślę że nie odkryłem nic nowego a może komuś pomoże . :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Dzień dobry Wszystkim.Może ktoś z Pathfindera pomoże.


 


Przepraszam za odgrzebanie tematu, ale niestety o kasowaniu inspekcji w  3.0 V6 dCi V9X forum i net milczy.


 


W tej wersji są liczniki „fine vison” i nic nie działa, co dotyczy D40 z silnikiem 2,5. 


 


Zna ktoś metodę na to ustrojstwo.


 


Niby można jechać do serwisu. Ale powiem tak, serwisowałem autko 3 lata w ASO. W dwóch różnych. Po trzech latach przy przebiegu 96 k postanowiłem sam wymienić olej co uczyniłem. Olej wymieniony z filtrem. Oglądam filierek wyciągnięty z autka. Szok -  tam data wskazująca  na pierwszy montaż. Cztery serwisy w Aso i nawet filtra nie wymienili. Nissan może jeszcze kiedyś będzie ale na pewno nie ASO.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...