Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 eGT By Ghost alias Chrupek


GHOST666RIDER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunki boczne maja wypad. Dowiedziałem sie ze niema wymogu aby auto posiadało boczne migaczne. Tak wiec je zaspawam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak jak w usspec dorwij listwy z kierunkami, bo jednak im więcej masz takich światełek to jesteś "czytelniejszy" na drodze.

No powiedz jaki kolor...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p104.jpg

Tylko u mnie bedzie inna atrapa ta co mialem wczesniej, czarny dach + tyl klapa miedzy lampami na czarno tam gdzie rejestracja.



p103.jpg

U mnie jedynie jeszcze lusterka to co przykrecone w drzwi jest to bedzie czarne, a reszta gdzie szklo na bialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy wleci na pewno z palety Kia Clear White taki jak ja to mowie biały biały:)

Co do p10 cos tam sie poszpachlowalo cos sie przytarło:

zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Jedna z 3 wiazek elektrycznych została ogarnieta:
zdjecie.jpg

No i przy okazji cos poczyscilem ale najprawdopodobniej to wypiaskuje dla lepszego efektu:
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatnio zostało zrobione:
- 2 wiazka elektryczna
- załatwione 2 nowe amorki Kamoka bo stare 2 rozne i jeden wylany....:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

-troszke przytarło sie szpachlowki z wloknem, a na to zostało ponakladana natryskowa szpachla Novola:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

-Pomalowałem pare gratow zawiechy + dolna miske:
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak malujesz silnik?

Pomarancz czarny cos w ten desen.....

 

 

Amorki poskladane z nowymi gumami pomalowane elementy i takie tam pierdolki:

zdjecie.jpg

 

Maska poszpachlowana i przygotowana pod podklad:

zdjecie.jpg

 

Przymiarka maska + blotniki. Błotniki zostały dopasowane, a ze noweczki blotniki to wiekszego problemu nie bylo:

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

 

Zamontowałem moje nakładki na pedały sparco, z racji ze bylo to uciazliwe przy poskladanym aucie to tez uczyniłem to teraz:

zdjecie.jpg

 

Butla Lpg oraz lewa strona wozu pokryta okretowka:

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

 

Komore silnika zamiast skladac ja dalej zdemontowalem ha ha ha....... Maglownica i linka sprzegla out reszta przygotowana pod podklad. Tabliczke znamionowa tez zdemontowalem potem sie ja przynituje na nowo:

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

 

To bylo by na tyle chwilowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokuj nie bede ich malowal. Zreszta QWASAR to oszust do kwadratu smiem twierdzic ze rozbieral te auto przed sprzedaza. Mialy byc springi -40 sportowe jakies, a dostalem ori i w tym lewy amor ori oem wysrany prawy noname ledwo dzialajacy z tylu podobna akcja ale tyl trzyma sie jako tako dlatego niemam zamiaru go wymieniac puki co. PORAZKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie sa drogie ale bez przesady tyle kasy wpakowalem w ta fure a te amory posmigaja. Ujdzie to w tym stanie co jest. Do pzyszlego roku.



Zabralem sie za komore silnika:
Podklad po nałozeniu:
zdjecie.jpg

Przytarty:
zdjecie.jpg

No i to co mnie osobiscie bardzo sie podoba na zywca jak dla mnie bomba efekt. Lakier ma drobinki mieniace sie w sloncu:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Inne swiatło:
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A biały, ten z palety kia, to jest taki zwykły czy coś a'lametallic/pearl? bo na żywo widziałem różne "białe"

szkoda że fotki nie oddają realizmu, ale nawet foto wygląda zabójczo :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie dziele nondstop cosik:)
Auto jest w podkladzie i przygotowane do malowania po calosci poza drobnostkami typu spoiler atrapa czy brewki pod lampy :P

Klapa w podkladzie do przytarcia bez dziurki po zamku:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Prysnieta raz jeszcze komora i maska od spodu :D na to pujdzie klar sprawdzalem i jest mega z klarem :szok:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

No i furex w podkladzie klasa :cool:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Zrobie jeszcze fotke jak wyjdzie lakier na probe bialy i dopiero jak cos zostanie poskladane w 1 calosc ........ Wiec bedzie troszke przerwy w opisie :P



Dorwalem maly bajer JDM'owy do p10 u nas w PL unikatowa sprawa :D
Osłonki na przednie lampy i kierunki.
Bez oslonek:
zdjecie.jpg

Z oslonkami i same oslonki:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe rozwiazanie z tmi oslonkami ciekawe jak w praktyce sie sprawdza bo w teori brzmi bajecznie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke gazecianej roboty zabezpieczania tasmowania no i baran natryskowy i na 2 dzien bitex na pedzelku:
Zabezpieczone:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Gotowiec:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Serwo dostało nowy kolorek:
zdjecie.jpg

No i zapodany został Klar na komore i maske spod:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Weekend malowanie maski gora i dachu w czarny. Kolor jest kozacki bedzie extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja pierdziele  :dribble: 
powiem ci że mimo wszystko prace i tak się szybko posuwają. Przy tak szeroko zakrojonych pracach to remont idzie w grube miesiące jak nie rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam ze rok bez miesiaca moze 2 :P

Co do furexa to tyle trwa bo ja to po godzinach robie po pracy w wolnej chwili itp itd.
Takze to tyle trwa z mojej winy jakbym mial 2 miechy wolnego i naginal nondstop to na spoko do ogarniecia  :dribble:  Ale jaki efekt koncowy bedzie :D
Ja sie juz teraz jaram jak 5 latek z nowej zabawki.



Jedno jest pewne. Lepszego furacza nie miałem nigdy w życiu bedzie zbudowany od podstaw zrobiony tak jak mi sie uwidziało spelni moje wszelakie wymagania. Jest to mega pracochłonny projekt ale jaram sie tym. Kazda pier**la zrobiona w tym momecie powoduje ze jest o krok blizej wyjazdu z tej dziupli. Niemoge sie doczekac pierwszego upalania po dotarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...