Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P10 eGT By Ghost alias Chrupek


GHOST666RIDER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszość gratów sprzedałem z autem co zostało to rozdałem

 

ale poduszka została znalazłem jeszcze 2 kierunki w błotnik pomarańczowe 2 przełączniki szyb ,,i manetkę znalazłem jeszcze pilota do centrala ,,a miałem gdzieś ten sterownik ,,,muszę poszukać jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmmm czemu nie prowadzisz dalej tematu na nz??

Bo NissanDreams wkleil nasza wymiane zdan.... Znajdziesz ja w "Zycie klubowe", temat zwie sie "jak nas widza inni klubowicze"

Nie powinno byc dane moje pw na forum ale zostało wklejone. Wszyscy sie wielce oburzyli i wielka zadyma powstała z tego powodu. Cuz nigdy mnie tam nie lubiano bo jak ktos mial cos moim zdaniem hu...owego nie omieszkalem mu to napisac. Ja nie jestem zwolennikiem wchodzenia w 4 litery innym jak to 90% tego klubu ma zwyczaj. Ja w przeciwienstwie do innych mam czelnosc napisac albo powiedziec komus ze ma sie cos tak i tak, a nie obrabiac komus dupe za plecami jak zrobiono to mnie na Ogolnopolskim zlocie. Defakto i tak po tej imprezie uznalem ze to byly niestety zle wydane pieniadze ale to juz osobna historia. Takze zostałem najpierw zablokowany przez administracje forum, tzn konto moje. Nastepnie była wymiana zdan miedzy, bomblem i rayathem, a moja osoba. Wkoncu staneło na tym iz zadzwoniłem do bombla i wyjasniłem mu, że jak mam miec konto zablokowane to z automatu maja skasowac kazdy 1 moj post oraz temat. W innym razie sporzadze pozew z powudztwa cywilnego przeciwko forum "NZ". Skonczyło sie tym ze skasowali kazda jedna moja wypowiedz a ja mam na nich Wyje....ne. Niechce miec z nimi i tym klubem nic wspolnego, zreszta zawsze tam ktos cos miał do mojej osoby także moim zdaniem dobrze ze tak sie to skonczyło. 

 

Moj temat Primery istnieje na paru forach niezwiazanym z ów wymienionym w gorze i tak to juz pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas jest checi ostatnio brak zmiana pracy itp itd. Ale pokolei:

Bagaznik pociagniety okretowka + spawy przejechane masa:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Skrzynia poskladana w 95%:
zdjecie.jpg

Silnik wywalony w kat:
zdjecie.jpg

Pokrywa prysnieta:
zdjecie.jpg

Przerobilem mocowania silownikow do maski:
zdjecie.jpg

Co do mojej pracy zajmuje sie naprawa Vagow :D Dla przykladu uklad ham z Volkswagena Phateona V10 5.0 Tdi:
zdjecie.jpg

Takie heble do nismo wsadzic:D 8 tloczkow zacisk tarcza 365 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jaka masz opinie o okretowce?? daje rade tak jak mowilem??

kolor na deklu fajny, malowalem ostatnio fele na taki-o ile to akryl bo tak wyglada

czemu krociec na odme ma 2 odnogi?? ja mam 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas jak zawsze zaduzo pytan....... 
Koledzy na nz niedaja rady odpowiadac? Hmm bo tam zes sie rozchulal na maxa............

Odpowiedz jest prosta nie czytasz raz ze uwaznie dwa ze ze zrozumieniem wszystko w tym temacie jest zawarte tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje pytania malo kto zna odpowiedz...

uwaga!! kolejne pytanie!! co rozumiesz pod pojęciem "żeś sie tam rozchulal na maxa"??

Edytowane przez Ad@mus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męski hebel do tego pływające tarcze - dało by to radę nawet w ZEtce :)

Ps. piec w kąt - to jakieś VE będzie ??

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmartwie wszystkich silnik bedzie ten co ma byc bez fanaberi.
 

Nic specjalnego ostatnio sie niedziało. Wszystkiemu winne urwanie głowy w pracy oraz inne wydarzenia losowe.
Ale mniejsza oto. Fura stoi jak stała, silnik stoi w koncie skrzynia poskładana i takie tam.
Jedyne czym chwilowo moge sie pochwalic to myciem elektryki + plastikow wnetrza:

zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

No i taki oto prezent otrzymałem HANDMADE:
Duzy domo 28cm:
zdjecie.jpg

Mini domo 7cm:
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem to tak miałem taki oto srodek:
zdjecie.jpg
zdjecie.jpg

Co do tego co mi wstawiles tej skory to sa 2 problemy:
- 1 Nienawidze skory jak niewiem
- 2 Obecny srodek bardzo mi odpowiada i mojej kobiecie. Ona ma fotel z podgrzewaniem, a ja kubła z szelkami i regulacja. 

Ja niedbam o porzadki w aucie wiec takie wnetrze dlugo by nie porzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suwalsky graty myte były w płynie do mycia naczyn + szczotka do mycia zembow i gabka.
 

Zostały zrobione porzadki w garage + troszke prac nad autem.
walka trwała 3 dni + wymiana elektryki w garazu. Finał to niezły porzadek + 3 worki mega wielkie smieci i gratow zbednych.
zdjecie.jpg

Zabralem sie za elektryke wewnatrz fury:
Początki zabawy:
zdjecie.jpg

No i 95% zrobione. Pociagniete kable do audio zrobione wszystkie podlaczenia poprawa i naprawa alarmu. Było tej zabawy troche.:
zdjecie.jpg

Kabel od wzmaka i wzbudzenie:
zdjecie.jpg

Elektryka radia:
zdjecie.jpg

1.5 metra kabla wystaje do wciagniecia w drzwi przod. Do odseparowanego zestawu, kable ida od wzmaka w bagaju.
zdjecie.jpg

Deska co prawda nie klozetowa :P, a rozdzielcza zajechała do garazu.
zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Pięknie, wszystko tak ładne i czyste. Szkoda będzie go ubrudzić :P Z racji znacznych postępów pokazały się już jakieś spekulacje końca prac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dzisiejszy moge powiedziec tak. Auto zostalo odpalone zagadalo:D.
Rozebrany tyl wywalone amory znow wygarta podloga do konca bitex itp itd. Auto jest pociagniete okretowka trzeba skonczyc konserwowac, linka recznego wymieniona i pare innych bajerow.

Jutro zrobie jakies fotki. Prace zakonczone beda jak zacznie jezdzic:P Niewiem i niemam zamiaru gdybac. Ale cieszy oko a mnie sie pysk cieszy przy okazji.


Nondstop cos robie przy aucie. Dzis ma sie to tak:
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Tutaj takie porownanie:
Było:
16418252.jpg

Jest :twisted: :
5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze:)

widze juz koniec prac,

jednak rozebranie auta, mimo ze czaso i praco chlonne ma mega plus, wszystko mozna od podstaw postawic

ubolewam, że moje QG padło i swapa na szybciora musze robic bez dopracowania szczegułów;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatnio walcze dzien w dzien z tym maszinem.

Duzo sie dzieje duzo zrobione duzo do zrobienia.
Pare fotek:

1.jpg
3.jpg

Zakonserwowany najpierw komprtesorem srodkiem app, natomiast na 2 dzien bitex blola na pedzel po calosci raz jeszcze.

Pomalowalem sobie wlew okretowka:
3.jpg

Uchwyty do tapicerki pospawane wneki zakonserwowane:
7.jpg
8.jpg

Pomontowane odpowietrzniki ktore sa za zderzakiem + sylikon do uszczelnienia:
6.jpg

Zrobiona dziura na wlew paliwa co niektorych bolalo i nurtowalo jak to bedzie :):
2.jpg

Wpadły nowe amory tyl bo mialem 2 rozne jak i z przodu:
2.jpg
Przy demontazu rozpadly sie gumy i odboje i trza bylo zamowic nowe........

Srubex z pracy m14 z zawiasu z audi do zamontowania butli lpg:
5.jpg
Wczesniej byla m8 i sie trzymalo na slowo honoru teraz jest ok.
1.jpg

No jak na zlosc po zakonserwowaniu niechcacy ruszylkem przewody paliwowe pod autem i sie rozpadly.......... Na szczescie teraz, a nie w trakcie jazdy.:
1.jpg


Male montage bylo:
1.jpg

Pierdzirurka:
2.jpg

Najwazniejsza sprawa jest otworek na LPG :D
3.jpg


Dzialam nondstop nad autem.
Wpadla kierka i mamy juz komplet:
4.jpg

Wleciał wydech skonczony w 100% elegancko gada:
5.jpg
6.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Parę uwag

 

wycinka na wlew mozesz mieć problem z pistoletami choć teraz takie malutkie samo obsługowe na Bp widziałem że powinno być ok Pamiętaj że to tam będzie ciążyć wiec warto np dać faro a nie miedz 

 

Druga sprawa auto ma wykożystać pełny potencjał silnika to Mikser czy blos odpada i będziesz musiał pomyśleć o sekw, bo blos ma 45 mm przelotu i spokojnie z sr20 zjada 10 KM z serii

 

wiec butlę powinieneś ustawić tak by wielozawór i jego wskaźnik był do oglądania z za tylnych siedzeń a nie z pod otwartej klapy bagażnika !!!

 

przy czym Sekw kosztowała by kolejne z 800 zł ..400 elektron 170 red i ze 130 przynajmniej reg fasty a wtedy jest sens Stożka i całego dolotu

 

u siebie warto przerobić obudowę przepływki na fi 75mm


a to moja zamierzchła P10  Pewnie jeden z nie wielu DEHów w P10 co siedział http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/75997-sr20tania-alternatywa-dla-stoka-lepsze-efekty-filtr-walcowy/?hl=%2Balternatywa+%2Bdla+%2Bsto%C5%BCka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...