Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bluetooth przerywa i chrobocze


Gość konradmatyja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość konradmatyja

Witam forumowiczów.

Czy ktos się spotkał w takim problemem? Po kilku minutach rozmowy zaczyna tylko trzeszczeć/chrobotać, zmiana głośności nic nie wnosi. Telefon przełączony na wbudowany głośnomówiący działa poprawnie ale nie wraca na bluetootha po wyłączeniu głośnomówiącego.

Telefon Galaxy S1 a QQ2008 Nie wiem czy telefon czy samochód, do ASO już nie chcę dzwonić po poprzednich ich propozycjach w innej sprawie

Dziękuję za rady, Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Czy ktos się spotkał w takim problemem? Po kilku minutach rozmowy zaczyna tylko trzeszczeć/chrobotać, zmiana głośności nic nie wnosi. Telefon przełączony na wbudowany głośnomówiący działa poprawnie ale nie wraca na bluetootha po wyłączeniu głośnomówiącego.

Telefon Galaxy S1 a QQ2008 Nie wiem czy telefon czy samochód, do ASO już nie chcę dzwonić po poprzednich ich propozycjach w innej sprawie

Dziękuję za rady, Konrad

 

 

Jedyne co mi przychodzi do głowy to rozparowanie obu urządzeń i połączenie ponownie. Bardzo odkrywcze to pewnie nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub sprawdzić na innym telefonie. Nie wszystkie telefony poprawnie współpracują z radiami samochodwymi z zestawami głośnomówiącymi BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Czy ktos się spotkał w takim problemem? Po kilku minutach rozmowy zaczyna tylko trzeszczeć/chrobotać, zmiana głośności nic nie wnosi. Telefon przełączony na wbudowany głośnomówiący działa poprawnie ale nie wraca na bluetootha po wyłączeniu głośnomówiącego.

Telefon Galaxy S1 a QQ2008 Nie wiem czy telefon czy samochód, do ASO już nie chcę dzwonić po poprzednich ich propozycjach w innej sprawie

Dziękuję za rady, Konrad

a może wystarczy tylko zaktualizować soft w telefonie ?

najłatwiej sprawdzić za pomocą innego urządzenia i wówczas będziesz miał wiedzę czy to "auto" czy telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...