Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Roczne przeglądy


tomusczar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam QQ 1,6 benzyna i zbliża się pierwszy przegląd przebieg 11.000 km wersja I-Way. Proszę napiszcie ile płaciliście za pierwsze lub kolejne przeglądy i co Wam robili - gdzie polecacie zrobić przegląd (wiadomo musi być ASO aby zachować gwarancje). Mieszkam na śląsku więc tutaj bym chciał go zrobić :)

 

Jeśli temat już był to bardzo proszę o przeniesienie bo nie mogłem znaleźć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj uzupełnij profil. aby za każdym razem nie pisać jaki model auta i z kąt jesteś ;)

co do przeglądu po 11 tysiącach to chyba nic szczególnego nie sprawdzają, standardowa procedura.

niestety nie powiem ci ile kosztuje przegląd w serwisie ale pewnie około 200zł tam wszystko 100% drożej kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakres masz tu:

http://www.autoniss....eglad_typ_d.pdf

Cena to już zależy od aso,warto miec własny dobry olej bo liczą słono za swój.Te 200zł kolegi to żart chyba,licz raczej co najmniej 700zł za pierwszy(mały) i ok.1000zł za drugi(duży)Dzwoń po serwisach i pytaj o koszt,różnice bywają spore.U mnie mały robocizna to ok.270-300zł+ części(filtry olej)duży to 400-500zł + części i płyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

A mam pytanie o przeglądy techniczne ? Czy serwisy nissanowskie mogą je wykonywać? Bo już do 2 dzwoniłem i dostałem odpowiedz ze nie wykonują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie o przeglądy techniczne ? Czy serwisy nissanowskie mogą je wykonywać? Bo już do 2 dzwoniłem i dostałem odpowiedz ze nie wykonują!

jak maja stacje diagnostyczna na miejscu to jak najbardziej moga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje mi szukać dalej? Potem przy sprzedaży auta nie będę mógł wpisać serwisowany w aso (chodzi o przeglądy)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wątpliwości, czy "serwisowany w ASO" to obecnie zaleta... :P

 

w samochodzie kupionym w PL to jest to nadal zaleta dla kupujących - jak jest pełna dokumnetacja a jeszcze jak wszystko robione tylko u 1 dealera to już jest całkiem super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! I tak chciałem żeby wszystko było w jednym serwisie robione! A tu lipa niestety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg,wypadkowość i historię serwisową jednak zwerefikujesz łatwiej.a jeśli serwis dba o renomę to i stan techniczny będzie O.K. Oczywiście są wyjątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to 2 samochód! Przy sprzedaży poprzedniego chłop w sumie się podpytywał o serwisowanie i przeglądy, dlatego pytam tutaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie tak bo na okresowych badaniach to pan postuka nogą w koło każe włączyć kierunki nacisnąć hamulec i kasuje 100 i po sprawie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo przeglądów to można badania dagonostyczne wykonąć w ASO.Jest to oszczędnośc czasu a nie pieniędzy. Mam  zamiar w przyszłym roku przy trzecim przegladzie gwarancyjnym wykonć takowe w ASO mają takowe uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo przeglądów to można badania dagonostyczne wykonąć w ASO.Jest to oszczędnośc czasu a nie pieniędzy. Mam  zamiar w przyszłym roku przy trzecim przegladzie gwarancyjnym wykonć takowe w ASO mają takowe uprawnienia.

Witam

Ja wolę iść do niezależnego punktu i wykonać przegląd diagnostyczny przed przeglądem gwarancyjnym w ASO ponieważ dam sobie samochód dokładnie przetrzepać żeby ewentualne usterki móc reklamować w ASO. Przegląd diagnostyczny w ASO może nic nie wykazać a po gwarancji zapłacisz za usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pierwszy raz widziałem tak szczegółowe badanie z taką ilością danych na wydrukach .Robiłem micrę w Aso polmotor.

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

witam ja już jestem po drugim przegladzie serwisowym  przebieg ok.16000tyś km. wymienili olej ,filtr oleju ,filtr powietrza filtr przeciwpyłkowy ,pasta miedziana do hamulców ,płyn hamulcowy ,uszczelka korka spus przegląd robiony w Gdyni KJM miało być ok.1100 zł.a po wszystkim miłe zaskoczenie 979,98 zł pełen profesjonalizm ,dzwoniłem do Promotora w Gdańsku chcieli ok.1000 pozdrawiam i polecam Gdynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja robiłem drugi roczny przegląd w Polmotorze w Szczecinie. 1370 złotych z czyszczeniem klimy (100pln). Olej swój reszta z serwisu. Czas 5 godzin ale zgłaszałem jeszcze jedna rzecz wiec dlatego przydlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...