Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[FILMIK] Troche śniegu-Redakcja poleca


camo

Rekomendowane odpowiedzi

ABS dzialal caly czas. sam sie zdziwilem ze to hamowanie tak wygladalo, chyba przy mniejszych predkosciach mozliwy jest drobny poslizg. drobna wtopa faktycznie była, wygladalo to calkiem groźnie, na tyle, że zapomnialem o włączeniu nagrywania w czasie proby wyjechania :) ostatecznie okazało sie ze wystarczylo sie troche rozruszać przód-tył i sam łądnie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem surowy materiał z dzwiekiem, ktory troche pomaga:) widac, ze ABS efektywnie dziala od poczatku hamowania (kola sie nie blokuja sa tylko ledwie zauwazalne szarpniecia i charakterystyczny dzwiek) dopiero na sam koniec juz przy malej predkosci ABS odpuszcza i na chwile kola sie blokuja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem tytuł jak chcesz inny to nie ma problemu myślę że adekwatny jak nie jestem miłośnikiem wysokich autek ta podoba mi sie idea śmigania bokiem -nauki zachowania sie auta w sytuacji gdy nie mamy tyle miejsca ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie pracuje zawiecha, ja jak jadę swoim to mam wrażenie że jest za sztywny. Ale jak się kopnę D22 i wracam do patha to poezja i już wiem że u mnie też ładnie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ABS przy małych prędkościach mniej więcej przy prędkości pieszego na mocno śliskim blokuje koła też tak mam i to normalne wg mnie za mała prędkość obrotowa żeby komputer zliczył odpowiednio liczbę ząbków na kole zębatym Absu i taka sytuacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...