Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wymiana postojówek


dstasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie zakupiłem jeszcze instrukcji i prosze o pomoc\

jak wymienić żarówkę postojową j jak sie tam dostać\

dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem tam dojść ale nie ma najmniejszych szans na wyjęcie , przynajmniej ten model z 2012 r , chyba bez odkręcenia lamp sie nie obędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam :) Ja ostatnio wymieniałem a mam ten sam rocznik. Prawa bez problemu, do lewej musisz wyjąc plastikową obudowę dolotu powietrza. Wystarczy szczupła dłoń i trochę chęci. Męczyłem się chwilę kręcąc w lewo zanim się połapałem, że jest odwrotnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego odkrecać ten nawiew skoro jest bardziej na środku, a poza tym rama tam przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem dlaczego odkrecać ten nawiew skoro jest bardziej na środku, a poza tym rama tam przeszkadza

Może dlatego,(a nawet przede wszystkim) że macie zupełnie inne silniki? ;):rofl:
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wymienione postojówki było ciężko ale da radę. No powiem szczerze że poprzednio miałem peugeota 407, po nim hyundai TUCSON i tam był pikuś jeśli chodzi o wymiane żarówek. tu jest makabra. Tak samo beznadziejny jest korek razem z miarką oleju. trzeba czekać aż wszystko spłynie żeby zmierzyć poziom. ach ci francuzi

Edytowane przez dstasiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom oleju wyswietla Ci się też na komputerze po odpaleniu silnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wymienione postojówki było ciężko ale da radę. No powiem szczerze że poprzednio miałem peugeota 407, po nim hyundai TUCSON i tam był pikuś jeśli chodzi o wymiane żarówek. tu jest makabra. Tak samo beznadziejny jest korek razem z miarką oleju. trzeba czekać aż wszystko spłynie żeby zmierzyć poziom. ach ci francuzi

Mam ten sam silnik,i nie bardzo rozumię co masz na myśli z "dziwnością"absolutnie normalnego bagnetu?No może tele,że jest plastikowy a nie metelowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korek wlewu oleju osobno Cię dziwi?Jeszcze nie miałem auta by bylo inaczej.(a miałem trochę)Zresztą za beznadziejny uważałeś "korek razem z miarką oleju" więc?O co kaman?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałes. Dziwny jest połączony korek z marka. Również miałem fordy , rover 25, renault , citroen c5, peugeot, hyundai, i wszystkie miały miarke osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że mimo tych samych silników miarki mamy zupełnie różne :blink: moja jest normalna bez korka(grafika).A tu widzę że w QQ są jeszcze dwa inne rodzaje,w tym połączona z korkiem :thumbsdown:

post-2739-0-73196000-1361780326_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam polączoną z korkiem - oczywiście kocham swojego nissana ale musisz przyznać ze dziwne połączenie korka i bagnetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam polączoną z korkiem - oczywiście kocham swojego nissana ale musisz przyznać ze dziwne połączenie korka i bagnetu

Muszę :thumbsdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...