Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Elektrycznie składane lusterka


Bobek428

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich od miesiąca posiadam ,,patka'' i proszę o poradę. Poprzedni właściciel nigdy nie używał szybra ani nie składał lusterek . Mój garaż zmusza mnie do tego i dlatego składam lustra. Lewe chowa się idealnie , natomiast prawe idzie tak na 1/3 i powraca da stanu rozłożenia - jak usunąć taką usterkę. Czy trzeba rozbierać poszycie drzwi , może tylko je posmarować ale jak. Proszę o poradę. Taka sama sytuacja występuje z szybrem - po otworzeniu otwiera się , zamyka i ponownie zostaje w położeniu otwartym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do lusterek mialem podobnie - :dribble: WD 40 :dribble: - zalatwilo sprawe bardzo skutecznie. Pryskaj ile wlezie :devil: pomiedzy laczenie lusterka (ruchomej czesci i nieruchomej) - zabieg powtorzyc po paru dniach. Przyda sie tez solidny prysznic na myjce cisnieniowej tego miejsca co by wydmuchac caly syf ktory sie tam gromadzi. U mnie pomoglo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myjkę ciśnieniową zastąpił bym sprężonym powietrzem z tej okazji że woda pod ciśnieniem raczej niezbyt jest korzystna dla mechanizmów i elektroniki jeśli się mylę to poprawcie koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje bardzo - faktycznie pomogło . Lewe hula bez problemu , prawe składa się coraz bardziej , jeszcze ze dwie sesje z WD 40 i będzie po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...