Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Usunięty temat


rafiros

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pojawił się taki temat o serwisie z Ełku i problemach jakiegoś użytkownika ze swoim autem , serwisem i centralą Nissana a dzisiaj już go nie widzę. Wczoraj zaczołem to czytać a że było tego wiele to nie zdążyłem dokończyc chciałem dzisiaj i nie ma już tego tematu.

Dlaczego został usunięty, było tam na początku parę ciekawych rzeczy do poczytania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został usunięty tylko z działu QQ, a jest w dziale warsztaty, bo został założony w 3 miejscach, a dotyczy nie tylko QQ a serwisu marki nissan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został usunięty tylko z działu QQ, a jest w dziale warsztaty, bo został założony w 3 miejscach, a dotyczy nie tylko QQ a serwisu marki nissan

dzięki za info, mój temat prosze usunąć żeby nie zaśmiecać forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, mój temat prosze usunąć żeby nie zaśmiecać forum

Proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu. Wiele osób wchodzi bezpośrednio na stronę konkretnego modelu i nie patrzy na dział serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu. Wiele osób wchodzi bezpośrednio na stronę konkretnego modelu i nie patrzy na dział serwisu.

 

temat na razie zostanie, chyba, że zacznie się jakieś trolowanie, wtedy poleci do kosza, z drugiej strony temat dotyczy serwisu nissana a nie tylko QQ, czyli idąc tym tropem powinien wisieć w każdym dziale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale można zamknąć.

 

zawsze można, poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...