Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

demontaż modułu sterownika abs


dstasiu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanie w którym miejscu jest sterownik , moduł abs w silniku 1,5 dci, ponieważ świeciły mi sie kontrolki kontroli trakcji w serwisie stwierdzili brak kontaktu komputera z modułem abs czyli uszkodzony moduł. znalazłem firme która naprawia takie rzeczy ale trzeba wysłać moduł i tu ponoć można go odkręcić od pompy i samochód dalej używać , tyle że abs nie będzie działał. , a po naprawie samemu przykręcić.

Czy możecie mnie troche naprowadzić gdzie to odkręcić

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa strona :) Kiedyś pytałem na forum o schemat instalacji antenowej, bo miałem zakłucenia w odbiorze radia przez kabel od kamerki i już teraz wiem dlaczego (jak się teraz okazuje kable szły obok siebie) ;) Sorki za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki super schemaci , ciężki dostęp ale mam nadzieje ze dam rade. Czy bez modułu rzeczywiście normalnie mozna jezdzić i nic sie nie stanie do czasu naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bezpieczniki i styki od ABS (chyba 32A)oczywiście sprawdzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sprawdzić , prosze o podpowiedz gdzie bezpiecznik i gdzie styki sprawdzić i przeczyśćic

komputer w serwisie stwierdził błedy związane z uszkodzeniem modułu abs . Świecą się dwie kontrolki trakcji w tym jedna z napisem off. prycisk wyłączenia trakcji nie działa.

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...