Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

chromowane listwy pod szybami


Gość bluedave

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bluedave

witam

znalazłem na allegro

http://allegro.pl/listwy-chrom-nissan-almera-tino-primera-tiida-juke-i3059932146.html

 

montował ktoś z kolegów chromowane listwy na oryginalne czarne zewnętrzne te pod szybami?

wersja tiidy 1,8 w salonie była w nie wyposazone, ale jak zapytałem o cene to padłem....w 2007r wołali 800zł od strony

 

co myślicie o tych naklejanych za 89zł?

 

kupiłem...

jak przyjdą dam znać... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chyba kiedyś pisał na forum, że ten sprzedawca sprzedaje zestawy, które są niczym innym jak ciętą z metra listwą. Raczej lipa - ale mogę się mylić. Jak przyjdą sam sobaczysz. Daj znać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

znalazłem na allegro

http://allegro.pl/li...3059932146.html

 

montował ktoś z kolegów chromowane listwy na oryginalne czarne zewnętrzne te pod szybami?

wersja tiidy 1,8 w salonie była w nie wyposazone, ale jak zapytałem o cene to padłem....w 2007r wołali 800zł od strony

 

co myślicie o tych naklejanych za 89zł?

 

kupiłem...

jak przyjdą dam znać... :devil:

Sedany od wersji acenta mają je w standardzie(dotąd myślałem że wszystkie wersje nawet visia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bluedave

listwa doszła, faktycznie jest z "metra" cieta, ale tak było w opisie aukcji

na razie nie kleiłem, bo potrzeba około 18 stopni temp zewnętrznej.

co do listwy uciałek kawałek i przykleiłem do plastiku w grażu...taśma trzyma mocnawo, efekt nawet niezły, listwa ma ochronna folie bezbarwna po której zdjęciu ładnie się błyszczy, jak sie ociepli zrobie próba karchrem z środkim żrącym

z drugiej strony niczego nadzwyczajnego za niecałe 100zł się nie spodziewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...