Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Progi


Gość hansrpg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hansrpg

Mam pytanie do użytkowników nissana sunny o długość progów w wersjach hatchbag 3 i 5 drzwiowych jak i w sedanie, chodzi mi o wersję N14 z lat 1990-1994. Pytam bo jak zrobi się cieplej to zamierzam zrobić progi u siebie, o cenę w ASO nawet nie pytam, a że sentra i sunny są na jednej płycie podwoziowej to i progi powinny pasować, nie wiem tylko od której wersji szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3d Hatchbacka N14 progów praktycznie nie dostaniesz (chyba że ASO, ale jak ja pytałem to też nie mieli), musiałem kupić do N14 sedan/hatchback 5d. Są dłuższe niż te od 3d, ale wystarczy je skrócić i zarobić końce tak żeby zamknąć profil. Z tego co wiem (na etykiecie z progów) to te z N14 sedan/5d hatch, pasują też to sentry właśnie. Ale w 100% ci tego nie zapewnię

PS: kupowałem w intercars'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też przy okazji wizyty w jednym warsztacie się o tym dowiedziałem ze podchodzą progi od n14 bo akurat coś takiego wykonali, były jakieś chyba małe różnice ale do ogarnięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 drzwiowego hatchbacka na 100% nie znajdziesz ale tak jak pisali koledzy pasują od sedana po małych przeróbkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...