Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Farba odchodzi ze zderzaka


xpert17
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie pierwsza warstwa,bezbarwny zaczął schodzić.Dzięki Wojtek ,mam o rzut  beretem lakiernika ,nieraz ja mu coś robiłem,nieraz on mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to szajs ten lakier wobec tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w tym ekologia!?

Ażeby naprawić,trzeba zuzyć papier ścierny który absolutnie eko nie jest,odtłuścić preparatami które przy produkcji nie mają znaczka eko,wreszcie pomalować zużywając en elektryczną do kompresorów,lamp itd...a jak wiemy z Biedronki ona nie jest...więc gdzie to ECO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eco jest w tym wodnym lakierze na etapie produkcji ;). Potem nikogo nie obchodzi co dalej. Sprawa wyglada tak samo jak z ekologicznymi świetlówkami, które na siłę wpycha się w miejsce klasycznych żarówek. Ich ekologiczność polega na tym, że faktycznie zużywają mniej prądu. Ale jak już się zużyją lub zepsują, bezpiecznie zutylizować taką śwetlówkę jest znacznie ciężej niż zwykłą żarówkę - nie mówiąc o potrzebnej energi. Ot taka przewrotność. Tu jest tak samo.

 

Jaki masz kolor swojego Note Jacek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam tą ECO "przewrotność"nabijającą komuś kieszenie.

Mój kolor to

B-52 inaczej Jeans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam tą ECO "przewrotność"nabijającą komuś kieszenie.

Mój kolor to

B-52 inaczej Jeans

 

Bo ECO to skrót nie od "ekologia" lecz od "ekonomia". Po prostu szajs się sprzedaje drożej a później są takie efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co polecacie zrobić z tym fantem? Malowanie całego zderzaka? 

Zastanowię się i dopytam kumpla czy by nie zmatować delikatnie  brzegów i prysnąć tylko tą łatkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazajcie Panowie z matowieniem bezbarwnego papierem sciernym,nawet na mokro. Ja kiedyś za mocno przycisnalem z przodu na zderzaku i zdarłem tez trochę kolor:-/ Zrobilem potem zaprawke pędzelkiem i widać ślad ale przynajmniej nie łuszczy dalej bezbarwny. Chyba lepiej dać takie coś lakiernikowi ale to juz po fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.Nie ma co matować,trzeba zedrzeć łącznie z bazą(kolorem) i na nowo położyć i bazę i bezbarwny.Błąd w sztuce był zrobiony w lakierni nissana.Przed położeniem bezbarwnego baza nie może do końca wyschnąć,a tak niestety musiało być i bezbarwny nie powiązał się z bazą.Kolega mi mówił że taka usterka jest nagminna i to w wielu,wielu markach.Ostatnio robił maskę w merolu :D

Edytowane przez JACKO29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak coś mi się zdaje, że te myjki bezdotykowe mogą mieć wpływ na takie "atrakcje" :(.

 

 

Zależy jeszcze jak kto myje bezdotykowo, jak czasami czekam w kolejce na bezdotykówce i widzę jak myją to witki opadają. 2 centymetry od auta żeby lepiej doczyścić, a co tam najwyżej razem z lakierem zejdzie.

Edytowane przez Tobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...