Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wskażnik kilometrów - pokazuje "płaskie" zera


Krakus

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w czasie jazdy na sekundę włączył sie sygnał dzwiękowy , wskazmik kilometrów zgasł i pokazały się "spłaszczone" zera (na 3 sekundy) po czym wszystko powróciło do normy i ponownie wyświetlał się faktyczny stan przejechanych kilometrów.

Historia ta powtórzyła się jeszcze dwukrotnie po jakimś czasie.

 

O czym to mi sygnalizuje ( w instrukcji nie zauważyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź poziom oleju.ewentualnie ,nie czas na przegląd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sygnalizacja poziomu oleju. Każde zero to jedna podziałka oleju, każda kreska to brak oleju na jednej podziałce.

 

No chyba że to sygnalizacja poziomu podświetlenia wskaźników, tak samo to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź poziom oleju.ewentualnie ,nie czas na przegląd?

Wskażnik oleju jest niżej a to się robi tam gdzie pokazują się kilometry, stan licznika od początku.

Mi to wygląda na to , że ostatnio zapomnieli przesunąć licznik kilometrów do przegladu a to są wskazania z 2011roku. Przeglądy robię z końcem kwietnia a rocznie nie przekraczam 11 000km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresetuj i ustaw na nowo licznik "do przeglądu"i sprawdź czy to zalatwi sprawę.mimo to,sprawdź poziom oleju,nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wziąłem sobie ściągę na jutro jak zresetować licznik, olej też sprawdzę przed wyjazdem , ale powinno być OK.

 

Z olejem wszystko było OK, to była fałszywa informacja , że czas na przegląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...