Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Silniki dci


Gość gast2

Rekomendowane odpowiedzi

ale chodzi Ci o motor 2.2 dci ktory jest w Tino, Almnerach, xtrailach i p12?? jesli tak to nissana motor, tak samo jak od chyba 2007 r silnik 2.0 dci 150km, tez nissana. Jesli chodzi o silniki 1.5 dci to juz slynna produkcja renault;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam was.

Mam Tinkę 2,2di,auta super bezawaryjne , ale chcę kupić nowsze i tu mam pytanie ,czy silniki dci to silniki renaulta czy nissana?

Jesli chodzi o silniki 1.5 dci to juz slynna produkcja renault;/

 

Obecnie Nissan oferuje auta z silnikami wysokoprężnymi w niemal wszystkich segmentach - od Micry, przez Almerę, Primerę po terenowe auta – X-TRAIL, Terrano, Patrol GR, Pickup. 4 z tych jednostek (2,2 dCi, 2,5 TDi, 2,7TDi, 3,0 TDi) zostały skonstruowane i są produkowane przez Nissana, a 2 silniki (1.5 dCi, 1.9 dCi) oparte są na konstrukcji Renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Z tego co słyszełem to jednostki 2.2 nie cieszą się bezawaryjnością, wiem to choćby od znajomego, który specjalizuje się w renault. Mi odradzał taki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że 2,2 dci w nissanie to akurat japońska jednostka, nie podobna do tej z renault.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...