Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navara pozycja gps nie zgadz się ze stanem faktycznym


Gość slawcio6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość slawcio6

navara d40 podczas wyswietlania pozycji na mapie podczas jazdy widać jak strzałka reaguje i i przemieszcza się się zgodnie z ruchem samochodu ale będąc np w w-wawie pokazuje że jestem w berlinie czy jade po jakims polu. w związku z tym pytanie co to może być czy mapa nawala czy antena gps?

 

była wyciągnięta wtyczka od anteny gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam podobny problem w Pathfinderze 2006r. Gdzie konkretnie jest podłączona antena od GPS? Pod siedzeniem pasażera czy przy wyświetlaczu od navi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam

 

Panowie miałem podobny problem w moim Pathfinderze R51. U mnie jak sie okazało zakłucanie navigacji powodował banalny zasilacz ktory podczas jazdy był wlłaczony pod zapalniczke. Ten cholerny zasilacz "siał" tak że objawy były dokładnie takie jak opisuje sławcio6 czyli ja defakto jestem w Nadarzynie a pokazuje mi że ja juz w Warszawie na Ochocie śmigam :) . Podobno niektore zasilacze  tak maja i to bez wzgledu czy to do ladowarki telefonu czy np. kamerki  rejestrujacej trase podczas jazdy. Ja po odłaczeniu tego cholerstwa i po ponownym wczytaniu plytki miałem już działanie navi wzorowe. Moze moj przypadek cos wam pomoze i podpowie. Na mój gust macie na bank w aucie cos co wam sieje i zakluca NAVI. A powiem tak że też na poczatku obstawiałem kabel i szukałem kabla do anteny Navi. Niestety sprawdzałem jego połaczenie ktore było wzorowo podlaczone a defekt wystepowal dalej.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...