Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kolejnosc przewodów przy sensorze deszczu


arnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Mam gorąca prośbę . Niedawno kupiłem używanego QQ (sprowadzony) ,niestety nie działa sensor deszczu. Okazalo się ze poprzedni wlascicel urwał przewody przy wtyku ,który sie wkłada do wtyczki sensora. Czy mógłby ktoś z kolegów zobaczyć jaka jest kolejność tych przewodow patrząc od strony kierowcy (kolorami) ? Jeśli pomyle ktorys z nich to poleci mi sensor a bez sprawnego sensora brak jest pracy przerywanej wycieraczek już nie mowiac o sterowaniu przez czujnik. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się dostać do sensora ale te plastiki trzymają tak mocno że boję się je pourywać. Może znasz jakiś sposób na demontaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się dostać do sensora ale te plastiki trzymają tak mocno że boję się je pourywać. Może znasz jakiś sposób na demontaż?

 

Górny plastyk jest na lużne zaczepy i dość łatwo da się go wyjac - wystarczy trochę nim poruszac , natomiast dolny jest wsuwany po szybie. Najpierw demontujemy gorny następnie trzeba odgiąć oba zaczepy dolnego bo będą blokować ( po zdjęciu górnej części będą widoczne ) i wysuwamy w dół po szybie.

Będę zobowiazany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością nie ma u mnie połówek górnej i dolnej są prawa i lewa :)

Wychodzi z nich mocowanie lusterka i za diabła nie chcą się rozdzielić :(

Może zmienili coś przy okazji liftingu wnętrza w 2010?

Przykro mi że nie mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...