Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oleje w Pathfinderze


Bobek428

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Koledzy ratujcie zaczął się delikatnie rozsypywać uszczelniacz w skrzyni rozdzielczej więc czeka mnie jego wymiana. I tu pojawia się problem bo nie wiem jaki olej potem do niej wlać ilu ludzi się pytam o opinię tyle różnych odpowiedzi słyszę. Doradźcie jakie oleje się powinno stosować, jakie spełniają normy nissana i jakich wy używacie. Przy okazji możecie pisać o wszystkich olejach jakie stosuje się w naszych autach to przyda się na przyszłość dla mnie i innych użytkowników bo mimo długich poszukiwać na forum i w google niewiele na ten temat znalazłem. Dodam iż w posiadaniu auta jestem od stycznia poprzedni właściciel mówił że wszystkie oleje zostały wymienione w serwisie i faktycznie po sprawdzeniu są czyste, idealnie przejrzyste jednak nie wiem jakie to oleje i on też nie jest zorientowany. Czy te oleje można mieszać ? Czy nie bo mogą z tego powodu wystąpić różne komplikacje typu ważenia się oleju, obniżonych właściwości smarowniczych. A kupowanie oryginalnych nissanowskich raczej nie wchodzi w grę bo jest sporo większy wydatek niż w przypadku zamienników chyba ze będzie taka konieczność to będzie trzeba kupić i takie.

Na stronie castrol.pl znalazłem coś takiego: Co o tym sądzicie ?

 

post-63729-0-82063900-1363196408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do reduktora taki sam co do skrzyni automatycznej czy wspomagania ATF nigdy przekładniowy

A tak po za tym to jest już temat dotyczący olejów do navar i pathfinderów trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do reduktora taki sam co do skrzyni automatycznej czy wspomagania ATF nigdy przekładniowy

A tak po za tym to jest już temat dotyczący olejów do navar i pathfinderów trzeba poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...