Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

1,5 dci brak prądu nie można odpalić


monterek5

Rekomendowane odpowiedzi

dziś przydarzył mi się taki przypadek ze zamknąłem auto na parkingu i nie udało mi się już go otworzyć, nie zadziałał kluczyk i nie rozbroił alarmu, otwarłem drzwi kluczykiem co spowodowało uruchomienie syreny, rozbroiłem alarm ręcznie przez wciśniecie odpowiedniej sekwencji na przycisku w podszybiu ale dalej po przekręceniu stacyjki jedyna rzecz która się świeci to kontrolka akumulatora brak jakiegokolwiek prądu w aucie ani świateł ani klaksonu nic nie działa, po otwarciu maski słychać jedynie ciche buczenie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na nagłą śmierć.

Masz możliwość sprawdzić aku zworą?A może zaśniedziały klemy na aku?

Tak się domyślamy bo nic nie piszesz czy coś robiłeś po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku ok kluczyki i baterie sprawdzone wydaje mi się ze albo się centralka alarmu zawiesiła albo jakiś przekaźnik bo nie daje mi spokoju to ciche buczenie

Wygląda to na nagłą śmierć.

Masz możliwość sprawdzić aku zworą?A może zaśniedziały klemy na aku?

Tak się domyślamy bo nic nie piszesz czy coś robiłeś po...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij aku od instalacji na ok. 30 min. i podłącz ponownie. Zobaczymy co się stanie. Trzeba zaczać od najprostrzych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba do resetu aż 30 min.wystarczy kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku ma kontrolkę naładowania i jest zielona odpięcie też na dłuższy czas nie pomaga może spróbuję z innym aku rzeczywiście wątpię w jego winę

nie trzeba do resetu aż 30 min.wystarczy kilka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zlokalizowałeś tego buczenia?

Monterek,na oczko w aku nie patrz,już tak miałem że było zielone a aku czarna rozpacz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorodowała śruba od masy za lewym reflektorem tak że aż główka odpadła przy próbie odkręcenia nowa śruba czyszczenie styków dodatkowo musiałem ściągnąć lewe nadkole bo zbierało się na nim błoto tuż pod biała skrzynka bezpieczników i wyczyścić wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...