Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wywołanie menu OPCJI Zaawansowanych R51


harleydavidson88

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy ktoś z was wie jak otworzyć specjalne menu opcji w pathcie 2005 R51? Wiem że w innych modelach trzeba przytrzymać przycisk "settings"  i kręcić gałką od głośności w lewo 40 razy i w prawo 40 razy, po czym nacisnąć "back" lub "previous". U mnie to nie działa, pewnie jest inna kombinacja przycisków. Wie ktoś coś na ten temat?

post-64455-0-21234500-1364569655_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seting i kręcenie gałką dotyczy fabrycznej navi ze zmieniarką clariona i dotyczy tylko diagnostyki audio video i silnika nie ma możliwości dokonywania ustawień czy uruchamia dodatkowych opcji takie żeczy tylko consultem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciwie chodzi mi o rozszerzone opcje AUDIO-VIDEO. Byc moze niema takiej opcji w mojej wersji navi. Moze jest tylko nigdzie nie moge sie doszukac tej kombinacji. Glownie rozchodzi sie o podlaczenie kamery cofania z ktora walcze juz ponad miesiac. Mysle ze znajde tam cos ciekawego. Jesli nie bedzie mozliwosci wejscia w te opcje, trzeba bedzie zakonczyc temat. Ty masz kolego CLARIONA? Jesli tak po powiedz prosze jakie masz mozliwosci po wejsciu w opcje diagnostyki u siebie w D40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej tylko komputerem serwisowym można włączyć dodatkowe opcje kamery DVD doświetlanie zakrętów itp.

Z pokładu komputera w aucie się tego nie da zrobiś

jest tylko możliwość diagnostyki i tak w opcji audio kontrola wyświetlacz ,sterowanie ,napęd DVD navi,antena gps,wzmacniacz,test głośników pamięć błędów korekta prędkości do gps systemy auta wszelkie czujniki wsteczny,bieg jałowy,ham ręczny światła diagnostyka silnika lecz u mnie nie zawsze to działa bo długo się łączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...