Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

szarpanie silnika


MWMISIEK82

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich :) mam pytanko co to moze byc,  gdy jade autem  i dochodze do ok 3tys/obr  silnik zaczyna mocno szrapac , musze jezdzic na niskich obrotach do2,5 tys/obr, po jakims czasie to przechodzi i mozna jezdzic normalnie ale wtedy wydaje mi sie jakies slabe autko, czy  ktos juz sie z tym spotkal dodam ze mam Almerke 1,5 benzyna z 2003r. spalanie wyszlo mi w wiekszosci trasa do 130km/h, troche miasto - 7,6 na 100. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brudny przepływomierz, jak Ci się chce bawić to możesz go dla pewności zmierzyć miernikiem. Albo po prostu wyjąć i umyć. Zdania uczonych są podzielone, niektórzy piszą że myć nie wolno bo się niszczy i zostaje tylko wymiana. Ale ja już swoje myłem nieraz i nic nie zepsułem, jest tylko lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, jak szarpie to spróbuj odpiąć sonde lambda może będzie lepiej. Ja wymieniłem było trochę lepiej, przepływke czyściłem. Szlak mnie trafia, bo dotego pojawia się błąd położenia wałka rozrządu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

U mnie finalnie pojawił się błąd 0340, wymieniłem rozrząd, jeżdżę drugi dzień i jest znacznie lepiej, a auto jest znacznie bardziej dynamiczne. Dziś robie trasę 1kkm, napiszę jeśli wrócę czy spalanie mi spadło.



Spalanie nie spadło, ale szarpanie ustało i auto jest bardziej elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...