Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

p11.144 radio się samo wyłącza


mirko2121

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,tak jak w temacie oryginalne radio ze zmieniarką,w czasie jazdy potrafi się samo wyłączyć i nie sposób go w żaden sposób załączyć do chwili aż mu się nie odwidzi a może to być za 5 minut,godzinę lub dopiero następnego dnia i tak działa dobrze tydzień a potem dwa dni wariuje,czy ktoś może mi podpowiedzieć w czym problem albo gdzie zacząć szukać.

 

 

 

 

[Proszę zainstalować fire Foxa ze sprawdzaniem pisowni]

 

tofu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś dzieje się z zasilaniem? Sprawdź jak nu od bije! Jeżeli jest ok. To może być wiele przyczyn- przegrzewa się, zimne luty, procesor sterujący nawala. Ale robota raczej dla elektronika. U mnie ma inne od bicia, ale malo kłopotliwe.

Poza tym uzupełnij profil! Almera- ok. Jaka? (n16) rok?, motor? Zasilanie?

U łatwi to innym odpowiadać bez dopytywania.

Z pruszowa(?)masz nie daleko wiec zapraszam na spot. Jutro w Wawa-Ken Center, parking podziemny od ok.19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za zapro ale dziś za puźno sprawdziłem temat i się nie wyrobię, ale  co do radia myślałem że radio nie ma zimnych lutów bo jest  innej firmy czyli NATS, bo w almerze n 15 miałem problem z obrotościomierzem a w primerze czujnik paliwa pokazuje to co chce ale jest to do ogarniecia aby tylko takie problemy miec ,czyli czeka mnie jakiś elektrnik mam takiego domowego ale wolał bym go nakierowac gdzie ma szukc,a szkoda mi zmieniac radia wole miec w orginale (radio+zmieniarka+cztery głośniki+sześc gwizdków w mojej wersij mam też w słupkach) czyli proszę o podpowiedzi gdzie szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...